Dodaj do ulubionych

praca za granico

IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 20:20
Witam mam pytanie odnośnie pracy w holandi macie moze jakies namiary na ludzi co łatwio robote w naszym mieście
Obserwuj wątek
    • Gość: ... Re: praca za granico IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 20:39
      Wpierw ucz się lepiej ojczystego języka....
      • Gość: wyborca Re: praca za granico IP: *.centertel.pl 20.03.11, 22:03
        Witek na prezydenta!!! ;) ma chłop predyspozycje
        • Gość: XXY Re: praca za granico IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 13:04
          łoncze sie w bulu z powodu bezrobocia Witka ale to jakoś mało dziwne...
    • fever18 Re: praca za granico 21.03.11, 11:42
      xaero_16@go2.pl
      napisz do mnie po blizsze informacje. Moge Ci zaoferowac prace w Holandii od zaraz na dluzszy okres lub w sezonie wakacyjnym na 2-3 miesiace.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka