Gość: witek IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 20:20 Witam mam pytanie odnośnie pracy w holandi macie moze jakies namiary na ludzi co łatwio robote w naszym mieście Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ... Re: praca za granico IP: *.adsl.inetia.pl 20.03.11, 20:39 Wpierw ucz się lepiej ojczystego języka.... Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: wyborca Re: praca za granico IP: *.centertel.pl 20.03.11, 22:03 Witek na prezydenta!!! ;) ma chłop predyspozycje Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: XXY Re: praca za granico IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 21.03.11, 13:04 łoncze sie w bulu z powodu bezrobocia Witka ale to jakoś mało dziwne... Odpowiedz Link Zgłoś
fever18 Re: praca za granico 21.03.11, 11:42 xaero_16@go2.pl napisz do mnie po blizsze informacje. Moge Ci zaoferowac prace w Holandii od zaraz na dluzszy okres lub w sezonie wakacyjnym na 2-3 miesiace. Odpowiedz Link Zgłoś