Gość: xxx IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.12, 11:59 Mam pytanie. Jakie macie opinie o poziomie ciechanowskiego pwsz -u? czy opłaca się tu iść? planuje inżynierie środowiska i nie wiem czy to będzie dobry wybór Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: ja Re: PWSZ IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 09.08.12, 14:36 Jeśli masz możliwość dostania się do renomowanej szkoły np w w-wie to wiadomo lepsze rozwiązanie, ale jeśli np. z własnych względów chcesz studiować tu, a nie gdzieś w Polsce to myślę że jest to dobre rozwiązanie. Jaką szkołę by nie ukończył to trudno o pracę. Choć wiele osób twierdzi że PWSZ to kiepska szkoła, osobiście uważam że poziom nauczania jest zadowalający. Np. na studiach zaocznych w warszawskich szkołach mniej wiedzy przekazują niż w PWSZ. Odpowiedz Link Zgłoś