Dodaj do ulubionych

Youtuberki trenerki

29.12.20, 22:05
Jestem zielona w temacie fajnych trenerek youtuberek. Ćwiczycie z kims? Warto? Chciałabym potraktować to jako dodatkową opcję aktywności. Kogos warto obserwować i z kim ruszyć 4 litery?
Obserwuj wątek
    • magdallenac Re: Youtuberki trenerki 29.12.20, 22:13
      Ja bym mogla napisac doktorat z youtubowych treningow🙂Cwicze tak od dwoch lat i udalo mi sie wypracowac forme zycia. Moje ulubione kanaly: Heather Robertson, Caroline Girvan, Agata Zajac (mozna sie od niej nauczyc poprawnej techniki wykonywania cwiczen) blogilates, MadFit, fitnessblender, move with Nicole- to moje ulubione
      • mus_tang1 Re: Youtuberki trenerki 30.12.20, 19:51
        Heloł smile
        Polecam wszystko co poleca magdallenac smile
        Ja po koronie wracam powoli z " codziennie fit" Marta Kruk.
        Super treningi na rozkręcenie po dłuższej przerwie albo na początek.
        Ma też takie niby proste, ale daje popalić. Dużo krótkich, polgodzinnych, do łączenia na miarę własnych potrzeb. Zanim wrócę do Agaty.. hantli i gum.
    • joanna05 Re: Youtuberki trenerki 29.12.20, 22:15
      Lepsze zajęcia na żywo, po co Ci słynna jutuberka wink Polecam zapisać się do trenera z okolicznego klubu, prowadzą zajęcia na Fejsie, zoomie, gdzie tylko sobie zażyczysz. I motywacja większa, jak trening w czasie rzeczywistym, a nie filmik, który można zatrzymać wink
        • joanna05 Re: Youtuberki trenerki 29.12.20, 22:32
          primula.alpicola napisała:

> Na przykład, kogoś może nie stać na osobistą opiekę trenerską, taki drobiazg.
          Przecież to są zajęcia grupowe online, czyli dla wielu osób na raz, w symbolicznych zwykle cenach, typu kilka zł (np. 8, tyle płaciłam) za jeden godzinny trening, za miesiąc - kilkadziesiąt maks. Znacznie taniej (z 3 x taniej) niż zwykle karnet do klubu fitness, choć rzeczywiście - odpłatne.
          Choć i darmowe na żywo też bywają, na takie też chodziłam, np. kluby podczas wiosennego lockdownu robiły promocyjnie. A jak ktoś ma Multisporta to cała platforma z zajęciami online dostępna jest, bez dopłat.
            • joanna05 Re: Youtuberki trenerki 29.12.20, 23:15
              Nie, takich personalnych online w ogóle nie znam smile Pewnie są też, ale się nie interesowałam.
              Ja prosta uczestniczka grupowych jestem, grupa mnie mobilizuje do ćwiczeń najlepiej. Właśnie mi zamknęli ukochane zajęcia w klubie z trenerką, to wykupiłam u niej miesiąc zajęć online. To nie to samo, to znacznie mniej fajnie, ale jednak wolę to niż jakąś Chodę czy Lewą wink Znamy się od lat, ufam jej, ćwiczę z nią na żywo kilka razy w tygodniu, takie online będzie choć namiastką prawdziwych treningów.
      • huang_he Re: Youtuberki trenerki 29.12.20, 22:29
        No patrz, dzięki temu, że mozna zatrzymac, to moge cwiczyc podczas lekcji zdalnych dziecka wtedy, kiedy chce. Jak drugie dziecko sie drze z lazienki „zrobilam!!!”, to moge zatrzymać, zalatwic sprawe i wrocic.
        A przede wszystkim - cwicze przy serialach i wtedy fajnie, jak w miare znam trening, bo nie musze sie caly czas na instruktora patrzec ani go sluchac.

Popularne wątki

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka