30.03.21, 00:38
Śmieszy mnie rytualne potępianie abp. Głódzia i puste gesty, typu inicjatywa warszawskiej PO, aby zabrać mu honorowe obywatelstwo Warszawy.
Link

Pamiętam jak ponad 20 lat temu tygodnik "NIE" zamieszczał regularnie doniesienia na temat ekscesów "Flaszki Głódzia" i pies z kulawą nogą na te informacje nie reagował. Ba! każdy polityk niezależnie od opcji , czuł się w obowiązku wchodzić abepe Głódziowi w cztery litery po palcu. Do tego panicznie się go bali.

A teraz nagle <tadam> <fanfary> wielkie larum , że Głódź to kanalia. W sytuacji, gdy facio jest kościelnym emerytem. Trzy dekady żarł, chlał i upajał się władzą, u schyłku żywota będą teraz wykonywać pozorowane ruchy pod jego adresem. Hipokryzja i żenada do sześcianu!
Obserwuj wątek
    • 71tosia Re: Głódź 30.03.21, 01:04
      bedzie bidulek musial zamieszkac w tej swojej chalupce- palacu na Podlasiu? Ale chyba dwie emertury (generalska i koscielna) to mu nadal beda wyplacac, bo za co on bedzie pic?
      Tak dziala PO- Glodziowi beda odwaznie teraz odbierac honorowe obywatelstwo a nad J. Brzeska, czy jej nadac, beda sie jeszcze pare lat 'zastanawiac' ?

Nie pamiętasz hasła

lub ?

 

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka