Dodaj do ulubionych

odeszla....

08.09.06, 21:56
... moja pani do sprzatania... jedzie do anglii do pracy... buuuuuuuuuuu -
jestem zdruzgotana
Obserwuj wątek
    • monia145 Re: odeszla.... 08.09.06, 21:57
      ...łączę sie w bólu.....smile
    • be.em Re: odeszla.... 08.09.06, 21:58
      dżizes... jak Ty to przeżyjesz..? wink
      • szeszka Re: odeszla.... 08.09.06, 22:01
        ... jeszcze nie wiem... nie moge sie pozbierac... patrze jeszcze na drzwi...
        wyszla kilka godzin temu a ja juz za nia tesknie...
        • be.em Re: odeszla.... 08.09.06, 22:03
          to minie.. po głębokiej rozpaczy nadchodzi chwila ukojenia i spokoju,
          pogodzenia się z faktamiwink
    • joanna266 be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis była;- 08.09.06, 22:01
      a co do pani od sprzątania.to wyrazam wyrazy glebokiego wspołczuciawink)))
      • be.em Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:02
        nie wiem cholera bo właśnie wróciłam z heluwink) co się działo?
        • joanna266 [...] 08.09.06, 22:05
          Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
          • be.em [...] 08.09.06, 22:07
            Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu.
            • joanna266 Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:09
              dzieki kochana.ale jestem zla bo wyprowadziła mnie z rownowagi.chyba pierwszy
              raz na forum cos sie we mnie zagotowało.ale chyba o to mu chodziło.
              • be.em Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:10
                zawsze się znajdzie bliźni co nie kochawink wierzę, że się wściekłaś - ja tam na
                brednie reaguję olaniem ciepłym moczemwink
                • joanna266 Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:11
                  a ja podziwiam ludzi ktorych mało co wyprowadza z rownowagi.ale dzis mi sie nie
                  udało utrzymac rownowagi.i nic nie piłam zaznaczamwink))
                  • be.em Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:14
                    spokowink
              • monia145 Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:13
                No nie wierzę w to, co czytamsmileTy dałas sie komus sprowokować? I nerwy cie
                poniosły?smile)))Pamietasz watek o kocie w reklamówce?smile)))))
                • joanna266 Re: Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:15
                  monia pamietamwink))i wiem co wtedy ci napisalam.wybacz.niech zamilkne na
                  wieki.ale wiesz nawet przypomniałam sobie dzis te moja mowe w tamtym watku i
                  było mi jakos nie halo.
                  • monia145 Re: Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:20
                    ..każdy ma swoją granicę wytrzymałoścismile
            • joanna266 a pozatym be.em piekna sygnaturka;-)))) 08.09.06, 22:09

              • be.em Re: a pozatym be.em piekna sygnaturka;-)))) 08.09.06, 22:10
                to dla mojego mężawink)
              • szeszka joanna266 08.09.06, 22:11
                przejrzalam wasza wojne - jawna prowokacja... - ladnie dalas sie wciagac...
                • joanna266 ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:16
                  slisko,latwo i szybkowink)))a na domiar zlego na poćzatku z nikad ratunku nie
                  było;-(((byłam sama na placu boju
                  • be.em Re: ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:18
                    aż mi głupio, że jod wdychałamsad
                    • joanna266 a jak pogoda??? 08.09.06, 22:28
                      mam nadzieje ze nie uraziłam cie tym pytaniemwink))))
                      • be.em Re: a jak pogoda??? 08.09.06, 22:36
                        opaliłam ryjekwink nie wierzcie telewizji - kłamiesmile pogoda była wrześniowawink
                        • joanna266 Re: a jak pogoda??? 08.09.06, 22:37
                          suuuper.a ja siedzialam w te ciagle wichury i deszcze z dzieciarami mymi w domu.
                  • babka71 Re: ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:34
                    na placu boju powiadasz ?? jak mogłam to pomogłam, ale mnie takie dupererele
                    nie za bardzo wciągają!!..,,
                    z idiotami nie ma co rozmawiać trzeba olewać...
                    pozdrawiam
                    • joanna266 babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:36
                      i racja ze nie nalezy durnotami sie przejmowac.cos we mnie wstapiło i juz.oby
                      juz nigdy wiecej
                      • babka71 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:40
                        chcesz to zniszcze tego trolla ??
                        mam czarne witrulane mysli??!!
                        p.s nawet zabić moge jeśli trzeba
                        • madziaaaa Zabij ją jej własnym IP 08.09.06, 22:41

                        • joanna266 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:42
                          za to on ma specjalistyczny programwink)))wykrywajacy klamstwo,zdrade i fałsz;-
                          000ale probuj babeczko probuj.moze jestes kobiecym wcieleniem Neo z matriksa;-
                          )))
                          • babka71 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:53
                            no dobra spróbuje he he ..
                            ale spać mi się chce...
                            olewam ten specjalistyczny program , znam go na pamięć....jak zapale to
                            pomysle..OK??
                            • a.lenard i znów się uśmiałam 08.09.06, 23:33

                              • a.lenard Re: i znów się uśmiałam 08.09.06, 23:34
                                babki jak zwykle zbaczaja z temetu smile
                                • babka71 Re: i znów się uśmiałam 08.09.06, 23:42
                                  to powodzenia w nastepnych zmarszczkach.....................!!!!!
                  • madziaaaa Joanno 08.09.06, 22:38
                    to ja Cię nie wspierałam???
                    Wszak całą sobą Cię broniłamwink))
                    • joanna266 maaadziu droga 08.09.06, 22:40
                      piszac ze byłam sama na placu boju mialam na mysli pierwsze 20 postow potem
                      nadeszłas ty i reszta.i chwała wam za to i czescwink))))
                      • edycia274 Re: maaadziu droga 08.09.06, 23:37
                        coś mnie ominęło crying

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka