szeszka 08.09.06, 21:56 ... moja pani do sprzatania... jedzie do anglii do pracy... buuuuuuuuuuu - jestem zdruzgotana Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
szeszka Re: odeszla.... 08.09.06, 22:01 ... jeszcze nie wiem... nie moge sie pozbierac... patrze jeszcze na drzwi... wyszla kilka godzin temu a ja juz za nia tesknie... Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: odeszla.... 08.09.06, 22:03 to minie.. po głębokiej rozpaczy nadchodzi chwila ukojenia i spokoju, pogodzenia się z faktami Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis była;- 08.09.06, 22:01 a co do pani od sprzątania.to wyrazam wyrazy glebokiego wspołczucia))) Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:02 nie wiem cholera bo właśnie wróciłam z helu) co się działo? Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 [...] 08.09.06, 22:05 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
be.em [...] 08.09.06, 22:07 Wiadomość została usunięta ze względu na złamanie prawa lub regulaminu. Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:09 dzieki kochana.ale jestem zla bo wyprowadziła mnie z rownowagi.chyba pierwszy raz na forum cos sie we mnie zagotowało.ale chyba o to mu chodziło. Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:10 zawsze się znajdzie bliźni co nie kocha wierzę, że się wściekłaś - ja tam na brednie reaguję olaniem ciepłym moczem Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: be.em ty nawet nie wiesz jaka jatka tu dzis b 08.09.06, 22:11 a ja podziwiam ludzi ktorych mało co wyprowadza z rownowagi.ale dzis mi sie nie udało utrzymac rownowagi.i nic nie piłam zaznaczam)) Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:13 No nie wierzę w to, co czytamTy dałas sie komus sprowokować? I nerwy cie poniosły?)))Pamietasz watek o kocie w reklamówce?))))) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:15 monia pamietam))i wiem co wtedy ci napisalam.wybacz.niech zamilkne na wieki.ale wiesz nawet przypomniałam sobie dzis te moja mowe w tamtym watku i było mi jakos nie halo. Odpowiedz Link Zgłoś
monia145 Re: Joanna, mam Cię:) 08.09.06, 22:20 ..każdy ma swoją granicę wytrzymałości Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: a pozatym be.em piekna sygnaturka;-)))) 08.09.06, 22:10 to dla mojego męża) Odpowiedz Link Zgłoś
szeszka joanna266 08.09.06, 22:11 przejrzalam wasza wojne - jawna prowokacja... - ladnie dalas sie wciagac... Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:16 slisko,latwo i szybko)))a na domiar zlego na poćzatku z nikad ratunku nie było;-(((byłam sama na placu boju Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:18 aż mi głupio, że jod wdychałam Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 a jak pogoda??? 08.09.06, 22:28 mam nadzieje ze nie uraziłam cie tym pytaniem)))) Odpowiedz Link Zgłoś
be.em Re: a jak pogoda??? 08.09.06, 22:36 opaliłam ryjek nie wierzcie telewizji - kłamie pogoda była wrześniowa Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: a jak pogoda??? 08.09.06, 22:37 suuuper.a ja siedzialam w te ciagle wichury i deszcze z dzieciarami mymi w domu. Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: ano dałam sie wciągnac jak spagetti 08.09.06, 22:34 na placu boju powiadasz ?? jak mogłam to pomogłam, ale mnie takie dupererele nie za bardzo wciągają!!..,, z idiotami nie ma co rozmawiać trzeba olewać... pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:36 i racja ze nie nalezy durnotami sie przejmowac.cos we mnie wstapiło i juz.oby juz nigdy wiecej Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:40 chcesz to zniszcze tego trolla ?? mam czarne witrulane mysli??!! p.s nawet zabić moge jeśli trzeba Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:42 za to on ma specjalistyczny program)))wykrywajacy klamstwo,zdrade i fałsz;- 000ale probuj babeczko probuj.moze jestes kobiecym wcieleniem Neo z matriksa;- ))) Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: babko dzieki pozniej nadeszla odsiecz;-))) 08.09.06, 22:53 no dobra spróbuje he he .. ale spać mi się chce... olewam ten specjalistyczny program , znam go na pamięć....jak zapale to pomysle..OK?? Odpowiedz Link Zgłoś
a.lenard Re: i znów się uśmiałam 08.09.06, 23:34 babki jak zwykle zbaczaja z temetu Odpowiedz Link Zgłoś
babka71 Re: i znów się uśmiałam 08.09.06, 23:42 to powodzenia w nastepnych zmarszczkach.....................!!!!! Odpowiedz Link Zgłoś
madziaaaa Joanno 08.09.06, 22:38 to ja Cię nie wspierałam??? Wszak całą sobą Cię broniłam)) Odpowiedz Link Zgłoś
joanna266 maaadziu droga 08.09.06, 22:40 piszac ze byłam sama na placu boju mialam na mysli pierwsze 20 postow potem nadeszłas ty i reszta.i chwała wam za to i czesc)))) Odpowiedz Link Zgłoś