agn_j
07.01.11, 13:31
Jak to jest można czy nie można???
Ciągle słyszę, że jak się karmi to nie można. Pytałam znajomych mam i żadna nie jadła. Dlaczego?? Jest jakiś medyczny sens tego ograniczenia??
W innych krajach mamy jedzą. Może to jest tak jak z orzechami i czekoladą że trzeba uważać???
Jest zima - jem jabłka i warzywa. Włoskie winogrona są mocno pryskane i raczej nie wnoszą nic dobrego do diety oprócz cukru. Śliwki i brzoskwinie o tej porze roku to też sama chemia ... trwa za to sezon na pomarańcze ...