13.09.08, 12:38
Dziewczyny czy mozna uzywac slodzik gdy karmi sie piersia. Jesli tak to jaki? Nie wiem czy jest jakis bardziej zdrowy slodzik. Probuje zrzucic wage (niestety mam z tym problem mimo ze karmie) i chce wyeliminowac cukier ale nie wyobrazam sobie gorzkiej kawy czy herbaty. Prosze o porade i dziekuje z gory i z dolu
Obserwuj wątek
    • zoey7 Re: Słodzik 13.09.08, 16:17
      Z tego co wiem, to słodziki nie są wskazane przy karmieniu piersią.
      Spróbuj cukier brązowy - jest zdrowszy od białego i wydaje mi się,
      że bardziej słodki (ale to ostatnie to już moja subiektywna opinia).
      • maff1 Re: Słodzik 13.09.08, 19:43
        słodzik zdrowszy?
        takowy nie istnieje. Toz to czysta chemia.
        • wiola_wd Re: Słodzik 15.09.08, 01:59
          słodziki zdrowe nie są, żadne.
          Jeśli musisz słodzić to rewelacyjny jest cukier brzozowy (ksylitol) - naturalny,
          mogą go używać nawet cukrzycy, pozytywnie wpływa na funkcjonowanie organizmu.
          Niestety jest jedno ale - cena - 60-80zł za kilogram (zależy czy na Allegro czy
          w eko-sklepie).
          Kupuję go córce, która walczy z candidą i jest na diecie bezcukrowej a picie
          lubi słodkie (woda nie bardzo).

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka