kinga_owca
02.02.09, 10:30
Dziewczyny
Pani Monika akurat na urlopie a ja dziś panikuję :-(
kilka dni temu wyczułam na piersi wielki guz
myślałam, że to od karmienia, ale nie jest bolesny tylko przeszkadza
gdy karmię na leżąco, bo mnie uwiera
a dziś byłam na usg i okazało się, że w obu piersiach mam po jednym
wielkim guzie (pani doktor wykluczyła jako powód zastój i inne
związane z karmieniem), a oprócz tego mam jeszcze po kilka mniejszych
pani doktor powiedziała, że nie wygląda to dobrze, że nie sa to
torbiele bo guzy są zbite i dała mi skierowanie na mammografię i
biopsję ale bez względu na wyniki doradziła usunięcie - przynajmniej
tych większych
jutro idę na mammografię i na biopsję
zakładając, że muszę iść do szpitala i je usuwać, to co z
karmieniem? synek ma 10,5 miesiąca, ale dość często ssie w dzień i w
nocy, usypia przy piersi
je juz oczywiście stałe pokarmy, ale raczej jako dodatek do piersi
czy przy takiej operacji można odciągac pokarm (inaczej moje piersi
nie wytrzymają)? czy potem nie ma problemu z karmieniem? czy będę
musiała synka po prostu odstawić?
miała któraś z Was podobny problem?
poradźcie albo przynajmniej pocieszcie, bo ryczeć mi się chce :-(