Dodaj do ulubionych

--------------------MAMY ZĘBA!!!!!!---------------

07.01.05, 11:18
Nareszcie jest. Przepiekna prawa jedyneczka. Czas juz najwyzszy- Kuba konczy
9 miesiecy , a do tej pory nic nie wyroslo. Dopiero teraz pojawil sie sliczny
ząbek. Objawy zabkowania mial jak skonczyl 3 miesiace i od tamtego czasu
czekamy jak na zbawienie.
REWELACJA
Obserwuj wątek
    • nataliamackowiak Re: --------------------MAMY ZĘBA!!!!!!---------- 07.01.05, 12:29
      My tez mamy-Oliwka ma 12 tygodni i od 2 dni ząbka!!
      pozdrawiam.
      Nataliasmile
    • basias82 Re: --------------------MAMY ZĘBA!!!!!!---------- 07.01.05, 19:53
      Teraz zauwazyłam, że wychodzi nastepna dolna jedyneczka. WSZYSTKO NA RAZ!!!
    • bonid Re: --------------------MAMY ZĘBA!!!!!!---------- 09.01.05, 01:23
      A my wlaśnie oczekujemy i cierpimy. Mala placze nie chce spać , wklada wszystko do buzi.Ma 4,5 m-ca i wlaśnie zaczyna się sezon ząbkowy. Czy wasze maluszki potrzebowaly jakiejś pomocy farmaceutycznej? jeśli tak to co drogie mamunie możecie polecić bo ja już opadam z sil i chcialabym pomóc mojej córci może jakąś maścią? pozdrowionka smile)
    • basias82 Re: --------------------MAMY ZĘBA!!!!!!---------- 09.01.05, 14:11
      Ja używałam tylko Calgelu (jest niedrogi), a rewelacyjna na ząbkowanie jest ...
      skórka od chleba oraz gumowe gryzaczki z ochłodzone w lodówce.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka