basias82
07.01.05, 11:18
Nareszcie jest. Przepiekna prawa jedyneczka. Czas juz najwyzszy- Kuba konczy
9 miesiecy , a do tej pory nic nie wyroslo. Dopiero teraz pojawil sie sliczny
ząbek. Objawy zabkowania mial jak skonczyl 3 miesiace i od tamtego czasu
czekamy jak na zbawienie.
REWELACJA