09.03.06, 14:53
Nie wiem czy moja roczna córka nie połknęła kawałka plastiku ok. 0,5 na 0,5 z
ostrym końcem.
Umieram ze strachu. Teraz smacznie śpi.
Co robić?
Obserwuj wątek
    • sabana Re: plastik 09.03.06, 15:32
      ja bym sprawdziła. udałabym się do najblizszego szpitala dziecięcego na
      chirurgię. Jesli jesteś z warszawy polecam instytut matki i dziecka na ul.
      kasprzaka 17. najlepiej pytaj o pana dr.a piwowara. powiedz co podejrzewasz.
      pewnie zrobią wywiad, zarządzą sądę albo usg? jesli podejrzewasz to lepiej
      sprawdź.

      pozdrawiam.
    • asia06 Re: plastik 09.03.06, 18:05
      Podjedź na USG, niech to sprawdzą.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka