lonia777 09.03.06, 14:53 Nie wiem czy moja roczna córka nie połknęła kawałka plastiku ok. 0,5 na 0,5 z ostrym końcem. Umieram ze strachu. Teraz smacznie śpi. Co robić? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
sabana Re: plastik 09.03.06, 15:32 ja bym sprawdziła. udałabym się do najblizszego szpitala dziecięcego na chirurgię. Jesli jesteś z warszawy polecam instytut matki i dziecka na ul. kasprzaka 17. najlepiej pytaj o pana dr.a piwowara. powiedz co podejrzewasz. pewnie zrobią wywiad, zarządzą sądę albo usg? jesli podejrzewasz to lepiej sprawdź. pozdrawiam. Odpowiedz Link Zgłoś