ewelinaoboz 29.10.08, 07:59 pytanie do mam które uzywaja chodzik od ilu miesięcy zaczynałyscie wsadzać do niego dzieci? Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
asienka28035 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:08 podnosze wątek bo ja też jestem ciekawa Odpowiedz Link Zgłoś
niekochana6 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:09 jesli chcesz mnie zdrowe dziecko , które nie cierpi z winy kregoslupa to nie radze wogole w chodzik wkladac Odpowiedz Link Zgłoś
asienka28035 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:26 czytałam na tym forum wątek "chodzik ZA i PRZECIW" i zdanie jest podzielone. ja osobiście będę wkładać swoją córeczkę do chodzika tylko zastanawiam się w którym m-cu inne matki wkładały...!? Odpowiedz Link Zgłoś
ewelinaoboz Re: mam pytanko 29.10.08, 08:44 wiem że chodzik nie jest najzdrowszy dla dziecka zamierzam wkładać synka tylko na pare minut jak chce coś zrobić mam jeszcze dwójke niezaduzych dzieci które stale sie czegos domagają a najmłodszy półroczny synek nie zabardzo lubi lezeć najlepiej mu pasuje jak jest na rekach u mnie do tego zabkuje i jest troche marudny Odpowiedz Link Zgłoś
aga.r.72 popieram niekochaną6 29.10.08, 14:26 A jak dzidzia lubi na rękach to o wiele zdrowsza jest chusta niż chodzik. Ale każdy robi jak uważa. Odpowiedz Link Zgłoś
amoremio7 Re: popieram niekochaną6 29.10.08, 15:09 mam trójkę wszystkie były w chodziku po ukończeniu 5 miesiąca Odpowiedz Link Zgłoś
asienka28035 Re: klarowna odpowiedz na pytanie 29.10.08, 15:39 mam pytanie,słyszałam ze dziecko wsadza się do chodzika jak już sztywno siedzi to prawda?! Odpowiedz Link Zgłoś