Dodaj do ulubionych

mam pytanko

29.10.08, 07:59
pytanie do mam które uzywaja chodzik od ilu miesięcy zaczynałyscie
wsadzać do niego dzieci?
Obserwuj wątek
    • asienka28035 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:08
      podnosze wątek bo ja też jestem ciekawasmile
    • niekochana6 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:09
      jesli chcesz mnie zdrowe dziecko , które nie cierpi z winy kregoslupa to nie
      radze wogole w chodzik wkladac
      • asienka28035 Re: mam pytanko 29.10.08, 08:26
        czytałam na tym forum wątek "chodzik ZA i PRZECIW" i zdanie jest
        podzielone. ja osobiście będę wkładać swoją córeczkę do chodzikasmile
        tylko zastanawiam się w którym m-cu inne matki wkładały...!?
        • ewelinaoboz Re: mam pytanko 29.10.08, 08:44
          wiem że chodzik nie jest najzdrowszy dla dziecka zamierzam wkładać
          synka tylko na pare minut jak chce coś zrobić mam jeszcze dwójke
          niezaduzych dzieci które stale sie czegos domagają a najmłodszy
          półroczny synek nie zabardzo lubi lezeć najlepiej mu pasuje jak jest
          na rekach u mnie smiledo tego zabkuje i jest troche marudny
          • aga.r.72 popieram niekochaną6 29.10.08, 14:26
            A jak dzidzia lubi na rękach to o wiele zdrowsza jest chusta niż chodzik.
            Ale każdy robi jak uważa.
            • amoremio7 Re: popieram niekochaną6 29.10.08, 15:09
              mam trójkę wszystkie były w chodziku po ukończeniu 5 miesiąca
    • mamakostka klarowna odpowiedz na pytanie 29.10.08, 15:04
      od 7,5 mies.
      • asienka28035 Re: klarowna odpowiedz na pytanie 29.10.08, 15:39
        mam pytanie,słyszałam ze dziecko wsadza się do chodzika jak już
        sztywno siedzi to prawda?!
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka