Dodaj do ulubionych

"Vademecum" PRL

05.07.05, 22:03
sporo wspominamy tamte czasy. niedawno trafiłam na pewną stronę i przeczytałam
jej zawartość hurtem - polecam wszystkim, którzy chcą sobie odwświeżyć
wspomnienia:
www.aiw.cad.pl/kultowa.html

-----------------
Anka, 11/09/1974
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka