krispii
28.07.08, 17:39
Dzisiaj mnie wypuścili....musze leżec teraz w domku, bo szyjka jest bardzo
krótka już(25cm).
Ciesze sie ze jestem juz w domku, bo szpital bardzo zle na mnie działal.
Lezała ze mną dziewczyna tez w 29 tyg. ciązy i musieli jej ratowac
dziecko...bałam sie ze i mnie to spotka, bo zapisy KTG róznie wychodziły i
tylko sie tam danerwowałam.
Obym jeszcze chociaż z 4 tyg. wytrzymała to juz bedzie dobrze.