szpulakasia 10.01.09, 23:41 czy ktoś zna taka piosenkę jej slowa?? zaczyna się tak weseli anieli w niebie spiewali.....taka piekna jest a nie moge jej nigdzie znaleźć Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
anna19784 Re: Weseli anieli 13.01.09, 17:20 WESELI ANIELI ---------------------------------------- 1. Weseli anieli w niebie śpiewali, z wielkiej radości Panu zagrali. śpiewali, grali ludziom, zwierzętom i Jezusowi z Panienką Świętą. 2. Weseli anieli tak się cieszyli, aż nagle w niebie dziurkę zrobili. I wylecieli z nieba przez dziurkę na bielutką, mięciutką chmurkę. 3. Weseli anieli skrzydełka mieli, latać umieli, wracać by chcieli. Na białych skrzydłach w niebo wrócili, dziureczkę w niebie równo zaszyli. Odpowiedz Link Zgłoś