Dodaj do ulubionych

Weseli anieli

10.01.09, 23:41
czy ktoś zna taka piosenkę jej slowa?? zaczyna się tak weseli anieli
w niebie spiewali.....taka piekna jest a nie moge jej nigdzie znaleźć
Obserwuj wątek
    • anna19784 Re: Weseli anieli 13.01.09, 17:20
      WESELI ANIELI
      ----------------------------------------

      1. Weseli anieli w niebie śpiewali,
      z wielkiej radości Panu zagrali.
      śpiewali, grali ludziom, zwierzętom
      i Jezusowi z Panienką Świętą.

      2. Weseli anieli tak się cieszyli,
      aż nagle w niebie dziurkę zrobili.
      I wylecieli z nieba przez dziurkę
      na bielutką, mięciutką chmurkę.

      3. Weseli anieli skrzydełka mieli,
      latać umieli, wracać by chcieli.
      Na białych skrzydłach w niebo wrócili,
      dziureczkę w niebie równo zaszyli.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka