true_blue
14.06.05, 23:19
Napiszcie jak tam Wasze brzuchy, kiedy rozwiazanie i jak sie czujecie? A moze
wpadniecie na forum
forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=27807
Tam tez mozna pogadac. A szczegolnie, mam nadzieje, rozgadamy sie jak nasze
pociechy przyjda na swiat!
Pozdr.