hsas88
09.10.08, 10:29
mam pytanie jestem strasznie wrazliwa i kazde badanie lekazskie z
uzyciem wziernika mnie boli nie potrafie sie odprezyc i zacickam
miesnie co powoduje bol...zastanawiam sie jak w takim razie bedzie
wygladal moj porod skoro bol sprawia mi nawet maly wziernik...czy
ktoras z pan miala podobny problem??