tesska Re: majowe starania :) 17.05.07, 21:51 Witam, dołaczam sie do grupy starającej. Mamy juz córeczkę skonczyla 19 miesięcy i maj bedzie pierwszym miesiącem starań o rodzenstwo dla Emili. Raczej nie budze w sobie nadziei, ze sie uda, bo maz bedzie tylko w 10 dniu cyklu w domu, pozniej wyjezdza znowu, ale zobaczymy.Moje cykle sa dosyc krotkie 26- 27 dni, wiec... Powodzenia dla wszystkich Tesska src="<a href="lilypie.com/pic/070428/Oeaw.jpg"" target="_blank">lilypie.com/pic/070428/Oeaw.jpg"</a> alt="Lilypie 2nd Birthday Pic" width="100" height="80" border="0" /><img src="<a href="b2.lilypie.com/cG2Wp2.png"" target="_blank">b2.lilypie.com/cG2Wp2.png"</a> alt="Lilypie 2nd Birthday Ticker" border="0" width="400" height="80" /></a> Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 18.05.07, 14:45 Cześć dziewczyny miałam awarie netu i nie mogłam nic napisac, nadal czekam, jestem w 21dc , @ 26 maja, to mój 2gi cykl starań i teraz jest jakoś inaczej, zaczełam sobie wszystko notowac, zeby przy następnych cyklach widzieć róznicę. Czuje dziwny bol chyba jajników jak siadam, troche mi nabrzmiało podbrzusze, ciekawa jestem czy coś się dzieje, czy nic.... Odpowiedz Link Zgłoś
ol2 Do Agaci, mnie się .. 18.05.07, 19:49 nie udało tym razem. Wielkich nadziei nie miałam, ale zawsze jakieś... Wiesz nie staraliśmy się intensywnie, właściwie to nie nazwałabym staraniem (2 dni w ciągu cyklu). Ale teraz mam @, a po - do dzieła... (he,he) Tylko czy mąż mi nie padnie... Ale na temat. Agatko - trzymam za Ciebie mocno kciuki, oby Wam się udało I oczywiście daj znać jak będzie coś wiadomo. Buziaczki D Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: Do Agaci, mnie się .. 21.05.07, 13:56 Cześć DorotkaŻycze Tobie i mezowi wytrwałości, my staralismy się o dzidzie prawie codziennie przez 2 tygodnie, musiałam go mocno zachecac ale dał rade, namów go na conajmniej ''co drugi dzień'' i no wiesz staraj się mocno żeby nie traktował tego jak zło konieczne, ja jestem teraz w 24 dc, troche jestem skolowana, bo nie wiem kiedy miałam owu, powinnam miec w 14 dc, przy moich 28 dniowych cyklach, ale w tym miesiącu nic kompletnie nie czułam, za to dokładnie tydzień później czułam sie jak w czasie owu, czyli bol owu miałam, ciągle się zastanawiam czy to mozliwe żeby mi się owu przesuneło o tydzień, teraz nie czuje nic kompletnie , a zwykle to mam juz dolegliwości przed @, to że jest inaczej jak w poprzednim cyklu daje mi nadzieje że może coś się dzieje....Do wszystkiego podchodze dużo lzej, niz w poprzednim cyklu, wiem że może się nie udac, i już planuje kupowanie testów owu i skrupulatniejsze mierzenie temp. to to teraz mi nic nie mówi, przez to że mierze czasem o 7 rano, czsem godzine później, i się temp mi ciadle wacha. Moja Asia miała w niedziele Komunię, teraz biały tydzień , więc głowe mam tym zaprzasniętą, więc nie gryze paznokci myslac o @Jakos wątpię aby się tym razem udało, zobaczymy, pozdrawiam Ciebie i wszystki inne dziewczyny, trzymajcie się. Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Re: Do Agaci, mnie się .. 23.05.07, 17:56 W poprzednim cyklu przesunela mi sie owulacja o tydzien. JUz zaczelam schizowac,ze zanim zaczelam sie starac zaniknela mi owulacja,ale jednak byla. Mierze temp. wiec wiedzialam, plus wilgoc i wieksza ochota na sex. Okres przyszedl rowniez z tygodniowym opoznieniem. Odpowiedz Link Zgłoś
k_awka :) 20.05.07, 08:24 Na jutro mam termin @, a dzisiaj wyszły mi dwie krechy Jedna bledsza, ale ciągle wyraźna i nie do przeoczenia. Na razie boje się cieszyć, więc powtórze test za kilka dni i wtedy dopiero zapiszę się do lekarza. Czuję sie tak jak w pierwszej ciąży (z córką), mam nadzieję, że drugi test tylko to potwierdzi Pozdrawiam i trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 Re: :) 20.05.07, 19:47 Trzymam kciuki,ja jutro kupuję test i zobaczymy.Termin @ mam na 23 maja,a może będzie niespodzianka jak u ciebie.Pozdrawiam,już nie mogę się doczekać.Pozdrawiam pa pa Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: :) 21.05.07, 13:32 Witaj Kawka ja juz Ci gratuluje bardzo, bardzo!!!!!, sa 2 kreski to jest ciąza, a blada kreska, bo wczesna ciąza . Ja również zatestuje dzien przed @, w piatek, nie moge się już doczekac, jeszcze raz Ci serdecznie gratuluje i ciesze się z Toba, jakie masz objawy? Kiedy i jakie czułas najwcześniej? Odpowiedz Link Zgłoś
k_awka Re: Agacia 21.05.07, 13:43 Agacia, już od tygodnia podejżewałam, że jestem w ciąży(miałam przeczucie + urosły mi piersi). Pierwszy test wyszedł negatywny(w zeszłą środę), wczoraj pozytywny, ale dla pewności powtórzę jeszcze raz w tą środę. Na chwilę obecną z objawów mam: - pobolewanie podbrzusza, - powiększone piersi i chwilami bolesne, - białe obfite upławy, - drażliwą skórę(regulacja brwi, to obecnie jakiś koszmar), - brak apetytu(nie mam mdłości), - ciągle musze latac siusiu W pierwszej ciąży miałam identycznie, tylko że byłam jeszcze do tego strasznie senna, ale to dopiero początek ciąży, więc jeszcze może ta senność przyjść. Trzymam za Ciebie kciuki i jeśli mogę coś doradzić, to wstrzymaj się z robieniem testu przynajmniej do terminu @. Wcześniej test prawdopodobnie nic nie wykaże, a to straszne rozczarowanie zobaczyć 1 kreskę. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: Agacia 22.05.07, 19:43 Cześć dziewczyny, co u Was, ja w piątek testuje, rany ale się boje rozczarowania..jak już gdzieś tam wczesniej pisałam ten cykl jest inny od poprzedniego, dlatego daje mi to nadzieje, zwykle w tym czasie mam dolegliwosci i to spore z powodu zblizajacej się @, teraz nie czuje żadnych, za to mam inne, czyli upławy kremowe-gęste, i taka ocięzałość w podbrzuszu, czasem coś zaboli lekko, potwornie zmęczona tez jestem od rana....ale to może od tych upałów, tak wiec dziewczyny! czym blizej piątku tym bardziej się boje, trzymajcie za mnie kciuki, pragnę mocno zobaczyc 2 kreski, moga być blade Kawka , a co u Ciebie? jakies nowe objawy? Ja w niedzielę czyli w 23 dc miałam dziwny dzień, zalało mnie normalnie upławem kremowym, bolało mnie cały dzien podbrzusze, rany ale się dziwne rzeczy ze mną dzieją Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Wreszciei po owulacji :) 20.05.07, 18:29 Wczoraj wieczorem wkoncu mialam owulacje,wiec moge juz wrzucic na luz bo zmeczona troche jestem Planuje corke, wiec musialam zaczac wczesniej. Jedno musze powiedziec sex prokreacyjny nie jest az taki przyjemny za duza presja na to zeby sie udalo. Teraz to pozostaje mi czekac i sie niecierpliwic. Odpowiedz Link Zgłoś
toska_30 Re: Wreszciei po owulacji :) 21.05.07, 13:36 cześć dziewczyny, pozwolicie że do was dołączę - też jestem po owulacji (owulacja była 19 maja), teraz niecierpliwie czekam na efekty - i chyba to oczekiwanie jest najgorsze, przede mną 13 dni oczekiwania, 13 dni niepewności i ta niemoc, że nic już zrobić nie można i ta świadomość że nic nie wiem pozdrawiam was wszystkie i wszystkim życzę powodzenia w staraniach Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 23.05.07, 15:11 Cześc dziewczyny...jakoś nie piszecie, wszystkie odpadłyscie z tego watku? tylko ja zostałam? w sumie to Was rozumiem, ja jak w sobote dostane @ też się przeniose do czrwcowych staran, a jak mi się uda....to jeszcze niewiem gdzie, od wczoraj mam pobolewanie w odcinku ledzwiowym, szczególnie jak długo stoje, obrzmienie niewielkie podbrzusza , nogi mnie bola, jestem zmęczona. Jutro kupie test i w piatek napisze jaki wynik, zaczynam sie poważnie denerwowac, a tak dobrze się trzymałam!!!@ !!nie przychodz!!! Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:03 Ja sie nie udzielam,bo jestem dopiero w 18 dc wiec na mega schize przedciazowa mam jeszcze troche czasu. Piersi juz mnie bola,ale dla mnie to nie jest zaden wyznacznik ciazy. Czytam ten watek i sledze co tam u was sie dzieje Nie zapomnijcie tylko dac znac jak bedziecie po testwoaniu. Zycze powodzenia Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:03 Witam nie przejmuj sie ja jestem i pewnie bede. Owulacja konczy mi sie powoli wiec testowac bede na poczatku czerwca, za ciebie trzymam kciuki zeby Ci sie powiodlo pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
k_awka Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:09 Ja dzisiaj rano ponownie testowałam. Tym razem druga kreska była już znacznie wyraźniejsza! Talże kochane udało się, jestem w ciąży! Jutro zadzwonię do lekarza i umówię się na wizytę, myślę, że nie wcześniej jak w przyszły piątek. Czuję sie naprawdę dobrze, jedyny minus, że robi mi się chwilami słabo(ale to pewnie te upały się dokładają), no i nie mam wogóle apetytu, na razie chudnę, a nie tyję, muszę w siebie wmuszać, bo inaczej to pewnie nic bym nie jadła(ale mdłości nie mam). Trzymam kciuki za Was(Agacia daj znać w piątek!) i Wy trzymajcie za mnie, żeby wszystko z fasolką było w porządku Pozdrawiam serdecznie Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:35 Ja dzisiaj testowałam ale test beznadziejny,wogóle nic nie wyszło.Więc zaraz idę do apteki kupić drugi.Z testem poczekam do jutra.@ powinna być dzisiaj.Agacia mam podobne objawy do twoich.Może to już,oby @ się niepojawiła.Już nie mogę doczekać się jutra.Pozdrawiam pa. Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis do testujacych szczegolnie przed terminem @ 23.05.07, 18:53 Przeczytajcie sobie ten artykul przyda wam sie podczas testowania. www.storktest.pl/index.php?option=content&task=view&id=33 Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 23.05.07, 19:14 kawka moje gratulacje ciesze, ze udalo Ci sie. Kurcze mam problem, boli mnie pecherz moczowy a furagin boje sie bac bo nie wiem czy nic sie nie kluje, no nic musze sie ratowac ziolkami. pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
m_anee Re: majowe starania :) 23.05.07, 22:04 gratuluje ,no coz ja wczoraj dostalam @ 3 dni wczesniej niz powinna byc,i co przeskakuje na forum starania czerwcowe Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 24.05.07, 07:04 to fajnie jak komuś się udało, ja nadal czekam @ mam dostac dopiero około 3 czerwca, nie chcę zabardzo się nakręcać bo znowu sobie wszystko powkręcam - nie chcę się rozczarować Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 24.05.07, 14:05 Cześc dziewczyny mam już test ''bobo''jutro rano testuje. Dziś miałam taki senbardzo się spieszyłam zatestowac zanim mnie @ dopadnie, potem snił mi sie test we krwi....rany jaki koszmar. Teraz nie czuje żadnych objawów nadchodzącej @, ciąży tez nie czujeno czasem mnie w odcinku lędzwiowym boli i w podbrzuszu czasem zaćmi ale zadko, kremowe upławy się skończyły wczoraj(dawały mi nadzieje), coś czuje że nic nie wyjdzie z tego i w tym cyklu, nawet się do stomatologa zapisałam na przyszły tydzień, dziewczyny jak zobaczę 2 kreski to bede szczęsliwa jak niewiem co Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: majowe starania :) 24.05.07, 16:28 Witajcie!! Ja sie tu tez wpisuje, choc starnia w tym miesiacu byly marne bo maz musial wyjechac, wiec raczej.... Ale na razie nic nie mowie! Nie moge sie doczekac testowania, a zostal jeszcze caly dluuuugi tydzien!! Mamy juz 9-latka w domu i czas na drugie!!! Nakrecam sie jak durna czytajac te posty ale nie moge tego nie robic Strasznie fajnie ze nas tu tyle i wszystkie maja takie same watpliwosci Pozdrawiam goraco!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 Re: majowe starania :) 24.05.07, 22:21 Dziś rano testowałam i jak na razie nic z tego,teraz czekam na @.I zaczynamy od nowa.A póki co zrobię sobie badania ogólne krwii,toxo i cytomegalię,zapoiszę się do stomatologa i będę bardziej cierpliwa.Miałam wielką nadzieję ale cóż...Pozdrawiam pa Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: majowe starania :) 25.05.07, 09:41 A mnie cos brzuch pobolewa podejrzewam, ze to na @ ale cos dosc wczesnie tym razem.... ech... Odpowiedz Link Zgłoś
k_awka Agacia 25.05.07, 13:06 Agacia daj znać, jak Ci test wyszedł! Mam nadzieję, że piekne dwie kreseczki zobaczyłaś Mi się ciągle trochę nie chce wierzyć, że się udało, myślę, że uwierzę tak naprawdę, jak potwierdzi gin i na usg usłyszę bijące serduszko Muszę niestety jeszcze trochę poczekać, wizyte mam dopiero 5.06 Pozdrawiam i trzymam kciuki Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: Agacia 25.05.07, 14:13 Cześć Kawka.....jedna kreska tak mi smutno, zrobiłam go już o 3 rano, bo pecherz mi nie dawał spać. Jutro termin @, mimo to nie mam żadnych objawów , które by ja zapowiadały, to dosc dziwne dla mnie. Zwykle tydzień wcześniej to czuje. Pozatym w tym cyklu bol owu miałam tydzień później niż zwykle, chyba psychika mi wszystko poprzesuwała, nadal mam więc nadzieje.Tyle nasienia co się przelało w tym miesiącu....ech prawie codziennie, az zal myslec że na darmo. W dodatku potwornie mnie gardło boli. Mój maż mnie pociesza, że zaczniemy od nowa, już się cieszy, bo go wypościłam już troche, żeby miał energięWkurzam się troche że to tyle trwa to oczekiwanie, bo bym się porządnie odchudziła jak co roku na wakacje, to nie moge się tak wyjaławiac. W tym cyklu spróbuje z testami owu, a jak znowu nic nie wyjdzie to chyba pójde się przebadać, co ze mna jest....z Asią zaszłam za pierwszym razem.ZYCZE ZDRÓWKA, dbaj o siebie i dawaj znac jak się ma fasolka, pozdrawiam Ciebie i wszyskie czytające. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda232 Re: Agacia 25.05.07, 16:40 Czesc Kawka serdecznie gratuluje tym dziewczynom ktorym sie udalo i bedzie dzidzia mi @ spoznia sie juz 4 dni dzis zrobilam test i wyszledl negatywny wiec czekam Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 26.05.07, 13:36 Cześc dziewczyny, dziś mam termin@ i nadal nic, już się pogodziłam z ta jedną kreska, mimo to mam cicha nadzieję że @ nie przyjdzie....I juz myslę jak to zrobić w nastepnym cyklu żeby wyszło, wstrzeliwanie w 14 dc nic nie dało, codziennie też nic nie dało, to teraz zaczynamy w 12 dc i co drugi dzień, kupuje testy owu i mierze temp dokładniej, zobaczymy. Pozdrawiam Was wszystkie, jak przyjdzie @ to przenosze się do czerwcowych starań Idę piec ciasto na Dzień Mamy, pa Odpowiedz Link Zgłoś
olina27 Re: majowe starania :) 26.05.07, 15:28 Cześć To mój trzeci cykl starań i coś mi się wydaje że udany termin @ mam na wtorek. Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Re: majowe starania :) 26.05.07, 21:58 Ja tez mam przeczucie,ze mi sie udalo chociaz na testy jeszcze za wczesnie. Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 28.05.07, 08:30 Cześc dziewczynyNa czym polega to Wasze przeczucie że się udało, macie jakieś objawy?????Bo ja nadal nie mam okresucieszę się z tego powodu, szczególnie że czasem dostawałam dzień, dwa wczesniej, ale nie później, @ miała być w sobote. Nie czuje nic, ani na @ , ani na ciąże. Zwykle wiem tydzień wczesniej jak ma nadejśc @, nadzieja we mnie rosnie. Jak mam dostać @ to już chce mieć, bo sie za mocno nakręcam. Jak byłam w ciąży z córką , też nic nie czułam, tzn, zadnych objawów ciąży, dopiero w jakims drugim miesiącu przyszły mdłości tylko. Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: majowe starania :) 28.05.07, 08:56 No ja wlasnie nie mam zadnego przeczucia(( A wszystkie dolegliwosci wskazuja na zblizajacy sie @ Jeszcze kilka dni musze wytrzymac..... przy pierwszej ciazy tez nie mialam zadnych objawow, ani dolegliwosci ciazowych. Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 28.05.07, 13:29 ja w zeszłym cyklu nakręciałam się niesamowicie, miałam tyle objawów co dziewcząt na forum i nici, teraz postanowiłąm że nie będę się wsłuchiwała w te "objawy" poprostu czekam..... Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 Re: majowe starania :) 28.05.07, 22:38 U mnie cisza.@ nie ma wcześniejszy test negatywny,kupiłam następny.Rano testuję dość już mam tego czekania.Jeżeli nie jestem w ciąży ,to za bardzo się nakręciłam,aż @ się przesunęła.Byle do rana.PA Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 nadzieja 29.05.07, 05:05 Zrobiłam test,wyszła blada druga kresaczka,czy to to???A aż mi się ręce trzęsą,poczekam jeszcze kilka dni i idę na bthcg.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: nadzieja 29.05.07, 09:19 pewnie ze jesteś w ciąży, a na bete to nie trzeba czekać pare dni, można robić od razu ... Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: nadzieja 29.05.07, 09:21 Agena2, gratuluje!!! Ja zawsze slyszalam ze jesli jest nawet blada druga kreska to JEST!!! Ja czekam do piatku. pozdrawiam!! Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: do ann2 29.05.07, 09:46 a kiedy miałaś owu? i ostatnią @ i jakie masz cykle? bo ja właśnie też się zastanawiam czy nie spróbować testowania w piateczek Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: do jagody_271 29.05.07, 12:49 No wlasnie kiedy mialam owu to sama nie wiem i wydaje mi sie ze nie trafilismy! @ powinnam dostac w piatek lub w niedziele. Cykle mam okolo 30 dniowe i wlasnie 30 dzien wypada w niedziele. Ale jak do piatku nie przyjdzie @ to zrobie test! Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: do ann2 29.05.07, 13:28 hihi ja też ma 30 dc w niedziele ale bałabym się zatestowac tak szybko - nie wiem mam złe doświadczenia Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: do jagody_271 29.05.07, 19:41 no ja wiem ze w piatek to pewnie troche za szybko, ale sie juz doczekac nie moge!! Czule testy czasem juz pokazuja na dwa dni przed, zobaczymy. Najwyzej w poniedzialek zrobie drugi hihi jak nic sie nie wydarzy Ale brzych niestety mnie boli jak na @ I piersi Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 29.05.07, 14:41 Cześc dziewczynyA ja nadal nie mam @, super nie? to juz 4 dzień. Czuje sie dobrze, nadal żadnych objawów na @. Jestem pełna podziwu sama do siebie , że nie lece po test. Moze boje się zobaczyć jedną kreskę? tak sobie to tłumacze, jak jestem w ciazy to super, ale staram się nastawiac na to że @ przyjdzie lada dzień. W piątek zapisana jestem do dentysty, więc zrobie ten test rano, to bedzie 6 dni po spodziewanym @.Z objawów ciążowych (jesli sie udało) moge się ''doszukać'' pobolewanie w dole brzucha, ale rzadko, kremowe uplawy od wczoraj, kłócie piersi wczoraj, podwyz. temp i zanim rano zjem to mi słabo, a najbardziej to mi rano wszystko smierdzi, mąż nic nie czuje, a ja się czuje jak pies smieci mi śmierdza, koperek i ludzie... Odpowiedz Link Zgłoś
kate692 Re: majowe starania :) 29.05.07, 14:49 Hej dziewczyny,sama nie wiem co myśleć...21 maja miałam robiony test beta hcg (lekarz zalecił bo miałam objawy takie jak przy ciazy..bóle brzucha,sennośc itp.)Wyszedł negatywny,miesiączka spóźnia mi sie ok. 5 dni.Lekarz kazał mi brać duphaston. W terminie spodziewanej miesiączki wystapiły jakies plamienia lekkie brązowe. ja uwazam ze z tym testem beta hcg trochę sie pośpieszył..bo miesiaczke powinnam dostac około 26 maja a test był zrobiony duzo wcześniej. Boje sie że jest coś nie w pożadku .Czy któras z Was miała podobna sytuacje? czekam na odpowiedź...dziekuje... Odpowiedz Link Zgłoś
mrs.solis Do agaci 30.05.07, 00:15 Pare postow nizej pisalas,ze podejrzewasz ,ze owulacja mogla ci sie przesunac o tydzien co jest jak najbardziej mozliwe. Jesli masz racje to na test ciazowy jest jeszcze za wczesnie tak samo na @. Przesun sobie termin @ o tydzien i testuj w tych okolicach czyli jak mniemam zostalo ci jeszcze ok. trzech dni skoro @ spoznia ci sie narazie 4 dni. Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 29.05.07, 20:29 Hej Ja tez nie moge sie doczekac do testowania. Piersi bola mnie strasznie tak jakby cos mnie ciagnelo, bol w podbrzuszu tez jest to tak jakby przed@ ale identyczne mialam objawy przy pierwszym dziecku, bol brzucha byla byl taki, ze za chwile juz mialoby poleciec a tu niespodzianka byla. Jeszcze tydzien nie doczekam sie egh, najgorsza to ta niepewnosc. pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 30.05.07, 07:07 u mnie 26 dc ciągle mam nadzieję ale się nie łudzę - nie będe testować i już, w życiu zrobiłam z pięćdziesiąt testów i już ich nie chcę na oczy widzieć - poprostu co ma być to będzie Odpowiedz Link Zgłoś
ann2 Re: majowe starania :) 30.05.07, 13:50 a ja odpadam niestety nie tym razem dzis od rana blado roznowe plamienia wiec pewnie @ tuz... tuz... Wam zycze zeby sie udalo!!! Odpowiedz Link Zgłoś
agacia1976 Re: majowe starania :) 30.05.07, 13:59 Cześc dziewczyny......do mnie przyszła@ dziś rano jak się obudziłam zmierzyłam sobie temp. spadła, i juz tak pomyslałam że dziś dostane, i dostałam. Przyjełam to ze spokojem, ale mój mąż byl taaaki zawiedziony, nawet mi powiedział że mam chyba dziurową forme.Czyli jednak owu mi się przesuneła, więc i @. Wczesniej się to nie zdarzało, więc to przez to myslenie o tym, nakręcanie się. Wiem że lepiej nie mysleć, nie starac się...znam teorię, ale gorzej z praktyka. Dziewczyny...mnie już nic nie zdziwi, doświadczyłam juz w tych dwóch cyklach starań objawy ciązy, jak ich brak, objawy @ , i równiez ich brak. Wcześniejszy @ przed terminem, ten spóźniony i już wiem ,że możliwe jest wszystko. Przenosze się do czerwcowych starań. Pozdrawiam i zycze || . Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 31.05.07, 07:26 ech aż smutno czytać .... ja jeszcze czekam Odpowiedz Link Zgłoś
chillianna Re: majowe starania :) 31.05.07, 11:40 OO ) Fajnei ze trafiłam na ten wątek. No my już od trzech miesiecy się staramy. Teraz to juz byłam pewna, bo miałam mdłosći jak w pierwszej ciązy. Dziś dostałam jednak @ (( Zachęcam mamy ktorym sie nie udało, do dalszych prób i dzielenia się sukcesami Chillianna Odpowiedz Link Zgłoś
agena2 Re: majowe starania :) 31.05.07, 17:40 Cześć dzisiaj dla pewności zrobiłam bhcg i jestem w ciąży,3-4 tydzień.Cycuszki mi urosły i bolą mnie plecy,tak jak w pierwszej ciąży.Jutro zadzwonię do lekarza i się umówię na wizytę.To był nasz pierwszy cykl starań, trochę jesteśmy w szoku.Pozdrawiam wasz wszystkie i mocno trzymam kciuki,abyście jak najszybciej zobaczyły dwie kreski.Pa Odpowiedz Link Zgłoś
wilczyca81 Re: majowe starania :) 31.05.07, 16:44 My tez w maju postanowilismy zaczac nasze starania....dawalam nam pare miesiecy przy dobrych wiatrach, balam sie ze moj nieregularny okres bedzie problemem...ale UDALO SIE!! Dwa dni temu zobaczylismy 2 kreseczki na tescie, na razie tyle z wizualizacji naszego dzieciatka, w sobote USG, to moze ktos da mi bardziej namacalny dowód bo ciągle niedowierzam Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 01.06.07, 05:58 kurcze ale z was szczęściary - ja ciągle w nadzieii że @ nie przyjdzie Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 01.06.07, 09:39 hej ja tez ciagle w niepewnosci az do 6 06 i chyba sama zostane na majowych staraniach pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 03.06.07, 17:34 hej nie martw się ja jeszcze tu jestem, oby jak najdłuzej cykle 28 dni dziś 30 dc i @ nie ma - sama nie wiem do kiedy mam czekać - boję się cokolwiek zrobić ... Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 03.06.07, 19:34 Hej! Mysle, ze mozesz juz smialo zrobic test powinien juz wyjsc. A mnie ciagle mnie mdli na nic nie mam ochoty wiec moze juz cos kielkuje tak bym chciala. Trzymam za ciebie kciuki zeby byly 2 kreseczki a ja jeszcze 3 dni i bedzie juz cos wiadomo pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 03.06.07, 20:56 wspolczuje bardzo i zycze powodzenia ps. ktory cykl staran? Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
maja1-1 Re: majowe starania :) 03.06.07, 22:25 pierwszy ale w lutym poroniłam wiec teraz wyczekuje w stresie i napięciu Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 04.06.07, 19:11 bardzo Ci współczuję straty myslę,że wszystko będzie ok bardzo dużo znam przypadków pierwszego poronienia a teraz mają super szkraby więc głowa do góry U mnie też jest pierwszy cykl starań też mam cichą nadzieje że sie udało po objawach ktore mam to chyba sie udalo ale jeszcze 2 dni i wszystko będzie wiadomo. trzymam kciuki za was choc malutko nas zostało pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
jagoda_271 Re: majowe starania :) 04.06.07, 19:23 a za dwa dni to co będzie masz termin @ ? Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j Re: majowe starania :) 04.06.07, 20:57 tak mam termin@ pozdrawiam Daga i Hubercik Odpowiedz Link Zgłoś
dagi.j :)) 05.06.07, 14:31 czesc dzisiaj zrobilam test i wyszedl pozytywny ciesze sie bo za pierwszym podejsciem za czekajace trzymam kciuki pozdrawiam Daga Hubercik i ktos Odpowiedz Link Zgłoś