Dodaj do ulubionych

majowe starania :)

    • tesska Re: majowe starania :) 17.05.07, 21:51
      Witam, dołaczam sie do grupy starającej.
      Mamy juz córeczkę skonczyla 19 miesięcy i maj bedzie pierwszym miesiącem starań
      o rodzenstwo dla Emili. Raczej nie budze w sobie nadziei, ze sie uda, bo maz
      bedzie tylko w 10 dniu cyklu w domu, pozniej wyjezdza znowu, ale zobaczymy.Moje
      cykle sa dosyc krotkie 26- 27 dni, wiec...

      Powodzenia dla wszystkich

      Tesska


      src="<a
      href="lilypie.com/pic/070428/Oeaw.jpg""
      target="_blank">lilypie.com/pic/070428/Oeaw.jpg"</a> alt="Lilypie 2nd Birthday
      Pic" width="100" height="80" border="0" /><img src="<a
      href="b2.lilypie.com/cG2Wp2.png""
      target="_blank">b2.lilypie.com/cG2Wp2.png"</a> alt="Lilypie 2nd Birthday Ticker"
      border="0" width="400" height="80" /></a>
      • agacia1976 Re: majowe starania :) 18.05.07, 14:45
        Cześć dziewczynysmile miałam awarie netu i nie mogłam nic napisac, nadal czekam,
        jestem w 21dc , @ 26 maja, to mój 2gi cykl starań i teraz jest jakoś inaczej,
        zaczełam sobie wszystko notowac, zeby przy następnych cyklach widzieć róznicę.
        Czuje dziwny bol chyba jajników jak siadam, troche mi nabrzmiało podbrzusze,
        ciekawa jestem czy coś się dzieje, czy nic....
        • ol2 Do Agaci, mnie się .. 18.05.07, 19:49
          nie udało tym razem. Wielkich nadziei nie miałam, ale zawsze jakieś...
          Wiesz nie staraliśmy się intensywnie, właściwie to nie nazwałabym staraniem (2
          dni w ciągu cyklu). Ale teraz mam @, a po - do dzieła... (he,he)smile
          Tylko czy mąż mi nie padnie...

          Ale na temat. Agatko - trzymam za Ciebie mocno kciuki, oby Wam się udałosmile
          I oczywiście daj znać jak będzie coś wiadomo.

          Buziaczki Dsmile
          • agacia1976 Re: Do Agaci, mnie się .. 21.05.07, 13:56
            Cześć DorotkasmileŻycze Tobie i mezowi wytrwałoścismile, my staralismy się o dzidzie
            prawie codziennie przez 2 tygodnie, musiałam go mocno zachecac smile ale dał rade,
            namów go na conajmniej ''co drugi dzień'' i no wieszsmile staraj się mocno żeby
            nie traktował tego jak zło konieczne, ja jestem teraz w 24 dc, troche jestem
            skolowana, bo nie wiem kiedy miałam owu, powinnam miec w 14 dc, przy moich 28
            dniowych cyklach, ale w tym miesiącu nic kompletnie nie czułam, za to dokładnie
            tydzień później czułam sie jak w czasie owu, czyli bol owu miałam, ciągle się
            zastanawiam czy to mozliwe żeby mi się owu przesuneło o tydzień, teraz nie
            czuje nic kompletnie , a zwykle to mam juz dolegliwości przed @, to że jest
            inaczej jak w poprzednim cyklu daje mi nadzieje że może coś się dzieje....smileDo
            wszystkiego podchodze dużo lzej, niz w poprzednim cyklu, wiem że może się nie
            udac, i już planuje kupowanie testów owu i skrupulatniejsze mierzenie temp. to
            to teraz mi nic nie mówi, przez to że mierze czasem o 7 rano, czsem godzine
            później, i się temp mi ciadle wacha. Moja Asia miała w niedziele Komunię, teraz
            biały tydzień , więc głowe mam tym zaprzasniętą, więc nie gryze paznokci myslac
            o @smileJakos wątpię aby się tym razem udało, zobaczymy, pozdrawiam Ciebie i
            wszystki inne dziewczyny, trzymajcie się.
            • mrs.solis Re: Do Agaci, mnie się .. 23.05.07, 17:56
              W poprzednim cyklu przesunela mi sie owulacja o tydzien. JUz zaczelam
              schizowac,ze zanim zaczelam sie starac zaniknela mi owulacja,ale jednak byla.
              Mierze temp. wiec wiedzialam, plus wilgoc i wieksza ochota na sex. Okres
              przyszedl rowniez z tygodniowym opoznieniem.
    • k_awka :) 20.05.07, 08:24
      Na jutro mam termin @, a dzisiaj wyszły mi dwie krechy big_grin Jedna bledsza, ale
      ciągle wyraźna i nie do przeoczenia. Na razie boje się cieszyć, więc powtórze
      test za kilka dni i wtedy dopiero zapiszę się do lekarza. Czuję sie tak jak w
      pierwszej ciąży (z córką), mam nadzieję, że drugi test tylko to potwierdzi big_grin

      Pozdrawiam i trzymam kciuki
      • agena2 Re: :) 20.05.07, 19:47
        Trzymam kciuki,ja jutro kupuję test i zobaczymy.Termin @ mam na 23 maja,a może będzie niespodzianka jak u ciebie.Pozdrawiam,już nie mogę się doczekać.Pozdrawiam pa pa
      • agacia1976 Re: :) 21.05.07, 13:32
        Witaj Kawkasmile ja juz Ci gratuluje bardzo, bardzo!!!!!, sa 2 kreski to jest
        ciązasmile, a blada kreska, bo wczesna ciąza . Ja również zatestuje dzien przed @,
        w piatek, nie moge się już doczekac, jeszcze raz Ci serdecznie gratuluje i
        ciesze się z Toba, jakie masz objawy? Kiedy i jakie czułas najwcześniej?

        • k_awka Re: Agacia 21.05.07, 13:43
          Agacia, już od tygodnia podejżewałam, że jestem w ciąży(miałam przeczucie +
          urosły mi piersi). Pierwszy test wyszedł negatywny(w zeszłą środę), wczoraj
          pozytywny, ale dla pewności powtórzę jeszcze raz w tą środę.
          Na chwilę obecną z objawów mam:
          - pobolewanie podbrzusza,
          - powiększone piersi i chwilami bolesne,
          - białe obfite upławy,
          - drażliwą skórę(regulacja brwi, to obecnie jakiś koszmar),
          - brak apetytu(nie mam mdłości),
          - ciągle musze latac siusiu

          W pierwszej ciąży miałam identycznie, tylko że byłam jeszcze do tego strasznie
          senna, ale to dopiero początek ciąży, więc jeszcze może ta senność przyjść.

          Trzymam za Ciebie kciuki i jeśli mogę coś doradzić, to wstrzymaj się z
          robieniem testu przynajmniej do terminu @. Wcześniej test prawdopodobnie nic
          nie wykaże, a to straszne rozczarowanie zobaczyć 1 kreskę.
          Pozdrawiam
          • agacia1976 Re: Agacia 22.05.07, 19:43
            Cześć dziewczyny, co u Was, ja w piątek testuje, rany ale się boje
            rozczarowania..jak już gdzieś tam wczesniej pisałam ten cykl jest inny od
            poprzedniego, dlatego daje mi to nadzieje, zwykle w tym czasie mam dolegliwosci
            i to spore z powodu zblizajacej się @, teraz nie czuje żadnychsmile, za to mam
            inne, czyli upławy kremowe-gęste, i taka ocięzałość w podbrzuszu, czasem coś
            zaboli lekko, potwornie zmęczona tez jestem od rana....ale to może od tych
            upałów, tak wiec dziewczyny!smile czym blizej piątku tym bardziej się boje,
            trzymajcie za mnie kciuki, pragnę mocno zobaczyc 2 kreski, moga być bladesmile

            Kawka , a co u Ciebie? jakies nowe objawy? Ja w niedzielę czyli w 23 dc miałam
            dziwny dzień, zalało mnie normalnie upławem kremowym, bolało mnie cały dzien
            podbrzusze, rany ale się dziwne rzeczy ze mną dziejąsmile
    • mrs.solis Wreszciei po owulacji :) 20.05.07, 18:29
      Wczoraj wieczorem wkoncu mialam owulacje,wiec moge juz wrzucic na luz bo
      zmeczona troche jestem smile
      Planuje corke, wiec musialam zaczac wczesniej. Jedno musze powiedziec sex
      prokreacyjny nie jest az taki przyjemny za duza presja na to zeby sie udalo.
      Teraz to pozostaje mi czekac i sie niecierpliwic.
      • toska_30 Re: Wreszciei po owulacji :) 21.05.07, 13:36
        cześć dziewczyny, pozwolicie że do was dołączę - też jestem po owulacji
        (owulacja była 19 maja), teraz niecierpliwie czekam na efekty - i chyba to
        oczekiwanie jest najgorsze, przede mną 13 dni oczekiwania, 13 dni niepewności i
        ta niemoc, że nic już zrobić nie można i ta świadomość że nic nie wiem smile
        pozdrawiam was wszystkie i wszystkim życzę powodzenia w staraniach smile
    • agacia1976 Re: majowe starania :) 23.05.07, 15:11
      Cześc dziewczyny...jakoś nie piszecie, wszystkie odpadłyscie z tego watku?smile
      tylko ja zostałam?smile w sumie to Was rozumiem, ja jak w sobote dostane @ też się
      przeniose do czrwcowych staran, a jak mi się uda....to jeszcze niewiem gdzie,
      od wczoraj mam pobolewanie w odcinku ledzwiowym, szczególnie jak długo stoje,
      obrzmienie niewielkie podbrzusza , nogi mnie bola, jestem zmęczona. Jutro kupie
      test i w piatek napisze jaki wynik, zaczynam sie poważnie denerwowac, a tak
      dobrze się trzymałam!!!@ !!nie przychodz!!!
      • mrs.solis Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:03
        Ja sie nie udzielam,bo jestem dopiero w 18 dc wiec na mega schize przedciazowa
        mam jeszcze troche czasu. Piersi juz mnie bola,ale dla mnie to nie jest zaden
        wyznacznik ciazy. Czytam ten watek i sledze co tam u was sie dzieje smile Nie
        zapomnijcie tylko dac znac jak bedziecie po testwoaniu. Zycze powodzenia
      • dagi.j Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:03
        Witam

        nie przejmuj sie ja jestem i pewnie bede. Owulacja konczy mi sie powoli wiec
        testowac bede na poczatku czerwca, za ciebie trzymam kciuki zeby Ci sie powiodlo

        pozdrawiam

        Daga i Hubercik
        • k_awka Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:09
          Ja dzisiaj rano ponownie testowałam. Tym razem druga kreska była już znacznie
          wyraźniejsza! Talże kochane udało się, jestem w ciąży! big_grin Jutro zadzwonię do
          lekarza i umówię się na wizytę, myślę, że nie wcześniej jak w przyszły piątek.
          Czuję sie naprawdę dobrze, jedyny minus, że robi mi się chwilami słabo(ale to
          pewnie te upały się dokładają), no i nie mam wogóle apetytu, na razie chudnę, a
          nie tyję, muszę w siebie wmuszać, bo inaczej to pewnie nic bym nie jadła(ale
          mdłości nie mam).

          Trzymam kciuki za Was(Agacia daj znać w piątek!) i Wy trzymajcie za mnie, żeby
          wszystko z fasolką było w porządku smile
          Pozdrawiam serdecznie
      • agena2 Re: majowe starania :) 23.05.07, 18:35
        Ja dzisiaj testowałam ale test beznadziejny,wogóle nic nie wyszło.Więc zaraz idę do apteki kupić drugi.Z testem poczekam do jutra.@ powinna być dzisiaj.Agacia mam podobne objawy do twoich.Może to już,oby @ się niepojawiła.Już nie mogę doczekać się jutra.Pozdrawiam pa.
        • mrs.solis do testujacych szczegolnie przed terminem @ 23.05.07, 18:53
          Przeczytajcie sobie ten artykul przyda wam sie podczas testowania.
          www.storktest.pl/index.php?option=content&task=view&id=33
    • dagi.j Re: majowe starania :) 23.05.07, 19:14
      kawka moje gratulacje ciesze, ze udalo Ci sie.
      Kurcze mam problem, boli mnie pecherz moczowy a furagin boje sie bac bo nie
      wiem czy nic sie nie kluje, no nic musze sie ratowac ziolkami.

      pozdrawiam
      Daga i Hubercik
      • m_anee Re: majowe starania :) 23.05.07, 22:04
        gratuluje ,no coz ja wczoraj dostalam @ 3 dni wczesniej niz powinna byc,i co
        przeskakuje na forum starania czerwcowe
        • jagoda_271 Re: majowe starania :) 24.05.07, 07:04
          to fajnie jak komuś się udało, ja nadal czekam @ mam dostac dopiero około 3
          czerwca, nie chcę zabardzo się nakręcać bo znowu sobie wszystko powkręcam - nie
          chcę się rozczarować
    • agacia1976 Re: majowe starania :) 24.05.07, 14:05
      Cześc dziewczynysmile mam już test ''bobo''jutro rano testuje. Dziś miałam taki
      sensmilebardzo się spieszyłam zatestowac zanim mnie @ dopadnie, potem snił mi sie
      test we krwi....rany jaki koszmar. Teraz nie czuje żadnych objawów nadchodzącej
      @, ciąży tez nie czujesmileno czasem mnie w odcinku lędzwiowym boli i w podbrzuszu
      czasem zaćmi ale zadko, kremowe upławy się skończyły wczoraj(dawały mi
      nadzieje), coś czuje że nic nie wyjdzie z tego i w tym cyklu, nawet się do
      stomatologa zapisałam na przyszły tydzień, dziewczyny jak zobaczę 2 kreski to
      bede szczęsliwa jak niewiem cosmile
    • ann2 Re: majowe starania :) 24.05.07, 16:28
      Witajcie!!
      Ja sie tu tez wpisuje, choc starnia w tym miesiacu byly marne bo maz musial
      wyjechac, wiec raczej....
      Ale na razie nic nie mowie! Nie moge sie doczekac testowania, a zostal jeszcze
      caly dluuuugi tydzien!!
      Mamy juz 9-latka w domu i czas na drugie!!!
      Nakrecam sie jak durna czytajac te posty ale nie moge tego nie robicsmile
      Strasznie fajnie ze nas tu tyle i wszystkie maja takie same watpliwoscismile
      Pozdrawiam goraco!!!
      • agena2 Re: majowe starania :) 24.05.07, 22:21
        Dziś rano testowałam i jak na razie nic z tego,teraz czekam na @.I zaczynamy od nowa.A póki co zrobię sobie badania ogólne krwii,toxo i cytomegalię,zapoiszę się do stomatologa i będę bardziej cierpliwa.Miałam wielką nadzieję ale cóż...Pozdrawiam pa
        • jagoda_271 Re: do agacia 25.05.07, 09:36
          i co tam ci wyszło??? pochwal się
        • ann2 Re: majowe starania :) 25.05.07, 09:41
          A mnie cos brzuch pobolewasad podejrzewam, ze to na @sad ale cos dosc wczesnie
          tym razem....
          ech...
    • k_awka Agacia 25.05.07, 13:06
      Agacia daj znać, jak Ci test wyszedł! Mam nadzieję, że piekne dwie kreseczki
      zobaczyłaś big_grin

      Mi się ciągle trochę nie chce wierzyć, że się udało, myślę, że uwierzę tak
      naprawdę, jak potwierdzi gin i na usg usłyszę bijące serduszko smile Muszę
      niestety jeszcze trochę poczekać, wizyte mam dopiero 5.06

      Pozdrawiam i trzymam kciuki
      • agacia1976 Re: Agacia 25.05.07, 14:13
        Cześć Kawka.....jedna kreskasad tak mi smutno, zrobiłam go już o 3 rano, bo
        pecherz mi nie dawał spać. Jutro termin @, mimo to nie mam żadnych objawów ,
        które by ja zapowiadały, to dosc dziwne dla mnie. Zwykle tydzień wcześniej to
        czuje. Pozatym w tym cyklu bol owu miałam tydzień później niż zwykle, chyba
        psychika mi wszystko poprzesuwała, nadal mam więc nadzieje.Tyle nasienia co się
        przelało w tym miesiącu....ech prawie codziennie, az zal myslec że na darmo. W
        dodatku potwornie mnie gardło boli. Mój maż mnie pociesza, że zaczniemy od
        nowa, już się cieszy, bo go wypościłam już troche, żeby miał energięsmileWkurzam
        się troche że to tyle trwa to oczekiwanie, bo bym się porządnie odchudziła jak
        co roku na wakacje, to nie moge się tak wyjaławiac. W tym cyklu spróbuje z
        testami owu, a jak znowu nic nie wyjdzie to chyba pójde się przebadać, co ze
        mna jest....z Asią zaszłam za pierwszym razem.ZYCZE ZDRÓWKA, dbaj o siebie i
        dawaj znac jak się ma fasolka, pozdrawiam Ciebie i wszyskie czytające.
      • jagoda232 Re: Agacia 25.05.07, 16:40
        Czesc Kawka serdecznie gratuluje tym dziewczynom ktorym sie udalo i bedzie
        dzidzia smilemi @ spoznia sie juz 4 dni dzis zrobilam test i wyszledl negatywny
        wiec czekam
    • agacia1976 Re: majowe starania :) 26.05.07, 13:36
      Cześc dziewczyny, dziś mam termin@ i nadal nic, już się pogodziłam z ta jedną
      kreska, mimo to mam cicha nadzieję że @ nie przyjdzie....I juz myslę jak to
      zrobić w nastepnym cyklusmile żeby wyszło, wstrzeliwanie w 14 dc nic nie dało,
      codziennie też nic nie dało, to teraz zaczynamy w 12 dc i co drugi dzieńsmile,
      kupuje testy owu i mierze temp dokładniej, zobaczymy. Pozdrawiam Was wszystkie,
      jak przyjdzie @ to przenosze się do czerwcowych starańsmile Idę piec ciasto na
      Dzień Mamy, pasmile
      • olina27 Re: majowe starania :) 26.05.07, 15:28
        Cześć smile
        To mój trzeci cykl starań i coś mi się wydaje że udany wink
        termin @ mam na wtorek.
        • mrs.solis Re: majowe starania :) 26.05.07, 21:58
          Ja tez mam przeczucie,ze mi sie udalo chociaz na testy jeszcze za wczesnie.
          • agacia1976 Re: majowe starania :) 28.05.07, 08:30
            Cześc dziewczynysmileNa czym polega to Wasze przeczucie że się udało, macie jakieś
            objawy?????Bo ja nadal nie mam okresusmilecieszę się z tego powodu, szczególnie że
            czasem dostawałam dzień, dwa wczesniej, ale nie później, @ miała być w sobote.
            Nie czuje nic, ani na @ , ani na ciąże. Zwykle wiem tydzień wczesniej jak ma
            nadejśc @, nadzieja we mnie rosnie. Jak mam dostać @ to już chce mieć, bo sie
            za mocno nakręcam. Jak byłam w ciąży z córką , też nic nie czułam, tzn, zadnych
            objawów ciąży, dopiero w jakims drugim miesiącu przyszły mdłości tylko.
            • ann2 Re: majowe starania :) 28.05.07, 08:56
              No ja wlasnie nie mam zadnego przeczuciasad(( A wszystkie dolegliwosci wskazuja
              na zblizajacy sie @ sad
              Jeszcze kilka dni musze wytrzymac.....

              przy pierwszej ciazy tez nie mialam zadnych objawow, ani dolegliwosci ciazowych.
              • jagoda_271 Re: majowe starania :) 28.05.07, 13:29
                ja w zeszłym cyklu nakręciałam się niesamowicie, miałam tyle objawów co
                dziewcząt na forum i nici, teraz postanowiłąm że nie będę się wsłuchiwała w te
                "objawy" poprostu czekam.....
      • agena2 Re: majowe starania :) 28.05.07, 22:38
        U mnie cisza.@ nie ma wcześniejszy test negatywny,kupiłam następny.Rano testuję dość już mam tego czekania.Jeżeli nie jestem w ciąży ,to za bardzo się nakręciłam,aż @ się przesunęła.Byle do rana.PA
    • agena2 nadzieja 29.05.07, 05:05
      Zrobiłam test,wyszła blada druga kresaczka,czy to to???A aż mi się ręce trzęsą,poczekam jeszcze kilka dni i idę na bthcg.Trzymajcie kciuki.Pozdrawiam
      • jagoda_271 Re: nadzieja 29.05.07, 09:19
        pewnie ze jesteś w ciąży, a na bete to nie trzeba czekać pare dni, można robić
        od razu ...
      • ann2 Re: nadzieja 29.05.07, 09:21
        Agena2, gratuluje!!! Ja zawsze slyszalam ze jesli jest nawet blada druga kreska
        to JEST!!!
        Ja czekam do piatku.

        pozdrawiam!!
        • jagoda_271 Re: do ann2 29.05.07, 09:46
          a kiedy miałaś owu? i ostatnią @ i jakie masz cykle?
          bo ja właśnie też się zastanawiam czy nie spróbować testowania w piateczek
          • ann2 Re: do jagody_271 29.05.07, 12:49
            No wlasnie kiedy mialam owu to sama nie wiem i wydaje mi sie ze nie trafilismy!
            @ powinnam dostac w piatek lub w niedziele. Cykle mam okolo 30 dniowe i wlasnie
            30 dzien wypada w niedziele. Ale jak do piatku nie przyjdzie @ to zrobie test!
            • jagoda_271 Re: do ann2 29.05.07, 13:28
              hihi ja też ma 30 dc w niedziele ale bałabym się zatestowac tak szybko - nie
              wiem mam złe doświadczenia
              • ann2 Re: do jagody_271 29.05.07, 19:41
                no ja wiem ze w piatek to pewnie troche za szybko, ale sie juz doczekac nie
                moge!! Czule testy czasem juz pokazuja na dwa dni przed, zobaczymy. Najwyzej w
                poniedzialek zrobie drugi hihi jak nic sie nie wydarzysmile

                Ale brzych niestety mnie boli jak na @ sad I piersi sad

    • agacia1976 Re: majowe starania :) 29.05.07, 14:41
      Cześc dziewczynysmileA ja nadal nie mam @, super nie?smile to juz 4 dzień. Czuje sie
      dobrze, nadal żadnych objawów na @. Jestem pełna podziwu sama do siebie , że
      nie lece po testsmile. Moze boje się zobaczyć jedną kreskę? tak sobie to
      tłumacze, jak jestem w ciazy to super, ale staram się nastawiac na to że @
      przyjdzie lada dzień. W piątek zapisana jestem do dentysty, więc zrobie ten
      test rano, to bedzie 6 dni po spodziewanym @.Z objawów ciążowych (jesli sie
      udało) moge się ''doszukać'' pobolewanie w dole brzucha, ale rzadko, kremowe
      uplawy od wczoraj, kłócie piersi wczoraj, podwyz. temp i zanim rano zjem to mi
      słabo, a najbardziej to mi rano wszystko smierdzi, mąż nic nie czuje, a ja się
      czuje jak piessmile smieci mi śmierdza, koperek i ludzie...
      • kate692 Re: majowe starania :) 29.05.07, 14:49
        Hej dziewczyny,sama nie wiem co myśleć...21 maja miałam robiony test beta hcg
        (lekarz zalecił bo miałam objawy takie jak przy ciazy..bóle brzucha,sennośc
        itp.)Wyszedł negatywny,miesiączka spóźnia mi sie ok. 5 dni.Lekarz kazał mi brać
        duphaston. W terminie spodziewanej miesiączki wystapiły jakies plamienia
        lekkie brązowe. ja uwazam ze z tym testem beta hcg trochę sie pośpieszył..bo
        miesiaczke powinnam dostac około 26 maja a test był zrobiony duzo wcześniej.
        Boje sie że jest coś nie w pożadku .Czy któras z Was miała podobna sytuacje?
        czekam na odpowiedź...dziekuje...
      • mrs.solis Do agaci 30.05.07, 00:15
        Pare postow nizej pisalas,ze podejrzewasz ,ze owulacja mogla ci sie przesunac o
        tydzien co jest jak najbardziej mozliwe. Jesli masz racje to na test ciazowy
        jest jeszcze za wczesnie tak samo na @. Przesun sobie termin @ o tydzien i
        testuj w tych okolicach czyli jak mniemam zostalo ci jeszcze ok. trzech dni
        skoro @ spoznia ci sie narazie 4 dni.
    • dagi.j Re: majowe starania :) 29.05.07, 20:29
      Hej

      Ja tez nie moge sie doczekac do testowania. Piersi bola mnie strasznie tak
      jakby cos mnie ciagnelo, bol w podbrzuszu tez jest to tak jakby przed@ ale
      identyczne mialam objawy przy pierwszym dziecku, bol brzucha byla byl taki, ze
      za chwile juz mialoby poleciec a tu niespodzianka byla. Jeszcze tydzien nie
      doczekam sie egh, najgorsza to ta niepewnosc.

      pozdrawiam

      Daga i Hubercik
      • jagoda_271 Re: majowe starania :) 30.05.07, 07:07
        u mnie 26 dc ciągle mam nadzieję ale się nie łudzę - nie będe testować i już, w
        życiu zrobiłam z pięćdziesiąt testów i już ich nie chcę na oczy widzieć -
        poprostu co ma być to będzie
        • ann2 Re: majowe starania :) 30.05.07, 13:50
          a ja odpadamsad niestety nie tym razemsad dzis od rana blado roznowe plamienia
          wiec pewnie @ tuz... tuz... sad

          Wam zycze zeby sie udalo!!!
        • agacia1976 Re: majowe starania :) 30.05.07, 13:59
          Cześc dziewczyny......do mnie przyszła@ dziś ranosad jak się obudziłam
          zmierzyłam sobie temp. spadła, i juz tak pomyslałam że dziś dostane, i
          dostałam. Przyjełam to ze spokojem, ale mój mąż byl taaaki zawiedziony, nawet
          mi powiedział że mam chyba dziurową formesmile.Czyli jednak owu mi się przesuneła,
          więc i @. Wczesniej się to nie zdarzało, więc to przez to myslenie o tym,
          nakręcanie się. Wiem że lepiej nie mysleć, nie starac się...znam teorię, ale
          gorzej z praktyka. Dziewczyny...mnie już nic nie zdziwi, doświadczyłam juz w
          tych dwóch cyklach starań objawy ciązy, jak ich brak, objawy @ , i równiez ich
          brak. Wcześniejszy @ przed terminem, ten spóźniony i już wiem ,że możliwe jest
          wszystko. Przenosze się do czerwcowych starań. Pozdrawiam i zycze || .
          • jagoda_271 Re: majowe starania :) 31.05.07, 07:26
            ech aż smutno czytać .... ja jeszcze czekam
            • chillianna Re: majowe starania :) 31.05.07, 11:40
              OO smile) Fajnei ze trafiłam na ten wątek. No my już od trzech miesiecy się
              staramy. Teraz to juz byłam pewna, bo miałam mdłosći jak w pierwszej ciązy.
              Dziś dostałam jednak @ sad((

              Zachęcam mamy ktorym sie nie udało, do dalszych prób i dzielenia się sukcesamismile


              Chillianna
              • agena2 Re: majowe starania :) 31.05.07, 17:40
                Cześć dzisiaj dla pewności zrobiłam bhcg i jestem w ciąży,3-4 tydzień.Cycuszki mi urosły i bolą mnie plecy,tak jak w pierwszej ciąży.Jutro zadzwonię do lekarza i się umówię na wizytę.To był nasz pierwszy cykl starań, trochę jesteśmy w szoku.Pozdrawiam wasz wszystkie i mocno trzymam kciuki,abyście jak najszybciej zobaczyły dwie kreski.Pa
    • wilczyca81 Re: majowe starania :) 31.05.07, 16:44
      My tez w maju postanowilismy zaczac nasze starania....dawalam nam pare miesiecy
      przy dobrych wiatrach, balam sie ze moj nieregularny okres bedzie
      problemem...ale UDALO SIE!! Dwa dni temu zobaczylismy 2 kreseczki na tescie, na
      razie tyle z wizualizacji naszego dzieciatka, w sobote USG, to moze ktos da mi
      bardziej namacalny dowód bo ciągle niedowierzamsmile
      • jagoda_271 Re: majowe starania :) 01.06.07, 05:58
        kurcze ale z was szczęściary - ja ciągle w nadzieii że @ nie przyjdzie
    • dagi.j Re: majowe starania :) 01.06.07, 09:39
      hej

      ja tez ciagle w niepewnosci az do 6 06 i chyba sama zostane na majowych
      staraniachsad
      pozdrawiam

      Daga i Hubercik
      • jagoda_271 Re: majowe starania :) 03.06.07, 17:34
        hej nie martw się ja jeszcze tu jestem, oby jak najdłuzej
        cykle 28 dni dziś 30 dc i @ nie ma - sama nie wiem do kiedy mam czekać - boję
        się cokolwiek zrobić ...
    • dagi.j Re: majowe starania :) 03.06.07, 19:34
      Hej!
      Mysle, ze mozesz juz smialo zrobic test powinien juz wyjsc. A mnie ciagle mnie
      mdli na nic nie mam ochoty wiec moze juz cos kielkuje tak bym chciala.
      Trzymam za ciebie kciuki zeby byly 2 kreseczki a ja jeszcze 3 dni i bedzie juz
      cos wiadomo

      pozdrawiam

      Daga i Hubercik
    • maja1-1 Re: majowe starania :) 03.06.07, 19:47
      mnie sie nie udałosad((((
      • dagi.j Re: majowe starania :) 03.06.07, 20:56
        wspolczuje bardzo i zycze powodzenia
        ps. ktory cykl staran?

        Daga i Hubercik
        • maja1-1 Re: majowe starania :) 03.06.07, 22:25
          pierwszy ale w lutym poroniłam wiec teraz wyczekuje w stresie i napięciu
          • dagi.j Re: majowe starania :) 04.06.07, 19:11
            bardzo Ci współczuję straty myslę,że wszystko będzie ok bardzo dużo znam
            przypadków pierwszego poronienia a teraz mają super szkraby więc głowa do góry
            U mnie też jest pierwszy cykl starań też mam cichą nadzieje że sie udało po
            objawach ktore mam to chyba sie udalo ale jeszcze 2 dni i wszystko będzie
            wiadomo.

            trzymam kciuki za was choc malutko nas zostało

            pozdrawiam
            Daga i Hubercik
            • jagoda_271 Re: majowe starania :) 04.06.07, 19:23
              a za dwa dni to co będzie masz termin @ ?
              • dagi.j Re: majowe starania :) 04.06.07, 20:57
                tak mam termin@

                pozdrawiam

                Daga i Hubercik
    • dagi.j :)) 05.06.07, 14:31
      czesc

      dzisiaj zrobilam test i wyszedl pozytywny ciesze sie bo za pierwszym podejsciem

      za czekajace trzymam kciuki
      pozdrawiam

      Daga Hubercik i ktos
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka