Dodaj do ulubionych

Nie jedzcie na Kube !!!!

19.12.02, 16:38
Autor: komentator@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 19-12-2002 10:32


"Tu wlasnie mamy przyklad ilustrujacy wprost i bez oslonek jak ohydnie
zdemoralizowani i wrecz totalnie zdgenerowani sa paranoidalni emigranci.

Bez zadnych skrupulow, bez cienia wstydu bezczelnie i publicznie z
zadowoleniem informuja ze jada sobie na K U B E"

A mnie intruguje, jak on sie sanitariuszom wyrwal....
Obserwuj wątek
    • Gość: Bini Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.netvigator.com 19.12.02, 17:04
      A mnie sie tamten tekst (caly) podobal - zupelnie jak J.Fedorowicz z dawnych
      czasowsmile
      Pozdrawiam
      Sa efekty cudownego leku Fredrika? To juz rok minal....
    • canadian A ja polecam Kube! 19.12.02, 17:04
      Mnie rowniez to ciekawi.

      A na Kubie bylem kilka razy, cygara palilem.
      Jest naprawde fajnie i polecam. Polacy z USA czesto jezdza na Kube z Kanady i
      przy wjezdzie uzywaja polskich paszportow (jezu, Wiarus dopiero teraz oszaleje).

      • munde Can, 19.12.02, 17:28
        OK. To jak to zrobic technicznie?
        Jestem z US.
        Jade do kanady na paszporcie US. Potem na Kube na paszporcie polskim. ( zalozmy
        ze nie ostempluja mi paszportu)
        Wracam do Kanady na paszporcie US.Bo przeciez nie na polskim...
        Potem Kanada -US na paszporcie US?
        To sie w glowie lasuje od tej zonglerki, ale jak inaczej?
        • munde Re: Can, 19.12.02, 17:32
          munde napisała:

          > OK. To jak to zrobic technicznie?
          > Jestem z US.

          PS
          Wylatujac z Kuby musze pokazac paszport US, bo przeciez na polskim mnie nie
          wypuszcza- do Kanady nie wjade na polski paszport.
          • canadian Re: Can, 19.12.02, 17:37
            Jaki paszport? Komu pokazujesz?
            To nie Polska, ze musisz pokazac paszport przy wyjezdzie.

            Acha, i z reguly wyjezdza sie z pusta walizka gdyz wszystko rozdaje sie
            kubanczykom. Zwlaszcza warto brac przybory szkolne dla dzieciakow.
            Kubanczycy to przesympatyczni ludzie!
            • munde Re: Can, 19.12.02, 17:48
              canadian napisał:

              > Jaki paszport? Komu pokazujesz?
              > To nie Polska, ze musisz pokazac paszport przy wyjezdzie.

              No chwila moment. Nie powiesz mi, ze moge wsiasc w Barcelonie lub Helsinkach (
              lub Havanie) do samolotu do , powieedzmy, Toronto nie pokazujac paszportu?
              Lub pokazujac "goly" polski paszport, bez wizy kanadyjskiej? To samo dotyczy
              przypuszczam kazdego kraju swiata, rowniez Kuby czy Korei Polnocnej...
              Jesli mnie cofna z granicy kanadyjskiej w np., Topronto, to linie lotnicze maja
              mnie obowiazek na swoj koszt odstawic z powrotem.A polski paszporcik bez wizy
              kanadyjskiej wystawionej w Warszawie nie upowaznie mnie do wlotu do Kanady, nie?
            • Gość: dradam Re: Can, IP: *.direcpc.com 22.12.02, 16:31
              canadian napisał:

              > Jaki paszport? Komu pokazujesz?
              > To nie Polska, ze musisz pokazac paszport przy wyjezdzie.
              >
              > Acha, i z reguly wyjezdza sie z pusta walizka gdyz wszystko rozdaje sie
              > kubanczykom. Zwlaszcza warto brac przybory szkolne dla dzieciakow.
              > Kubanczycy to przesympatyczni ludzie!

              Niestety musisz pokazac paszport, ale nie celnikom/wdzom imigracyjnym/kontroli
              granicznej ale przedstawicielowi linii lotniczej ! Bo on musi wiedziec, czy
              Ciebie nie bedzie linia lotnicza transportowac za darmo z powrotem.

              Na szczescie kubanczycy nie wbijaja pieczatek do paszportow USA (jak sie o to
              poprosi).
              Podobnie nie wbijaja pieczatek do paszportow kanadyjskich (daja wize na kawalku
              papieru), zeby nie bylo potem dla wlasciciela klopotow z wjazdem do USA.

              Pozdrawiam

              dradam
        • canadian Re: Can, 19.12.02, 17:33
          Wyobraz sobie, ze kiedys spotkalem tam amerykanow ktorzy przyjechali przez
          Kanade na US paszportach. Wystarczylo poprosic zeby Kubanczycy nie stemplowali
          paszportu. W polowie lat 90-tych sporo ludzi z USA (Polakow)tam jezdzilo
          gdyz bylo bajecznie tanio.
        • Gość: JAN Re: Can, IP: proxy / *.w.club-internet.fr 25.12.02, 18:38
          nie stempluja bo nie maja tusz BYLEM tylko przy wyjezdzie trzeba zaplacic
          20DOLAROW BO NIE WYPUSZCZA
        • Gość: skill Re: Can, IP: *.sympatico.ca 26.12.02, 16:59
          Z tego wynika, ze miedzy Kuba i Polska nie ma zadnej roznicy (poza pogoda, no i
          tym, ze nie da sie do Ameryki na tratwie). Do dowolnego kraju w Europie lecisz
          z Kanady na kanadyjskim, jeszcze Niemcowi na granicy mozesz go pokazac, a potem
          szybka zonglerka by zdazyc przed polskim urzednikiem, by jemu pokazac juz ten
          jedynie sluszny i prawdziwy. W powrotnej drodze podobnie, tyle ze przed Niemcem
          nie musisz sie tak spieszyc. On spokojnie poczeka az wyjmiesz juz ten swoj, na
          ktorym jezdzisz po calym swiecie. I pomyslec- tyle lat przemian, a tam ciagle
          Kuba.
      • Gość: gadula Re: A ja polecam Kube! IP: *.sympatico.ca 24.12.02, 22:00
        Polak z Kanady to taka menda, ze Castro w dupe pocaluje,
        zeby tylko cygaro zapalic i amaerykanom pokazac, ze polak
        potrafi.
    • jadro Re: Nie jedzcie na Kube !!!! 21.12.02, 16:57
    • Gość: wowa Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.dial.mtl1.sprint-canada.net 21.12.02, 17:20
      a wlasnie pojedziemy w marcu do varadero na tydzien za kare!
      • zipppo Re: Nie jedzcie na Kube !!!! 22.12.02, 17:59
        Na Kube od dawna jezdze i jest zawsze bosko. Paszportu z polskim ptakiem nie
        posiadam. Na Kube wjezdzam i wyjezdzam z paszportem amerykanskim. Chlopaki
        Fidela niczego nie stepluja. Dotacje z CCCP sie skonczyly a tu ludziska z
        czegos musza zyc.
        • Gość: gosc99 Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.sympatico.ca 24.12.02, 19:17

          Kuba jest bardzo popularnym krajem wsrod Polakow
          w Kanadzie.

          Jesli maja do wyboru miedzy:

          1. KUBA: Ciepla pogoda, plaza, jedzenia i napitkow do
          oporu, bezpieczenstwo, serdeczna i przyjemna obsluga,
          taniocha (mozna spokojnie znalezc 2 tygodnie na
          osobe z przelotem 1 tysiac kanadyjskich)

          2. POLSKA: Zimno, problemy z paszportami i wizami,
          nieuprzejma obsluga, drogo na kazdym kroku
          (poczawszy od biletu za ponad 1 tysiac kanadyjkich,
          paszport, hotele chyba jedne z drozszych w Europie),
          niebezpiecznie na kazdym kroku.

          To nie nalezy sie dziwic, ze Kanadyjczycy polskiego
          pochodzenia wybieraja Kube. Jesli dalej beda istnialy
          utrudnienia w podrozowaniu do Polski z Kandy, to dzieci
          i mlodziez nie bedzie tam jezdzic, jesli babcia nie
          "zalatwi" im potrzebnych papierow. A teraz od 1 stycznia
          2003 wchodza nowe przepisy paszportowe, gdzie jeszcze
          trudniej i dluzej bedzie sie wyrabiac polski paszport.
          Kuba na tym zdecydowanie wygrywa.
          • Gość: wowa Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.dial.mtl1.sprint-canada.net 24.12.02, 20:48
            idioci nie sa w stanie pojac nawet takiego prostego faktu. rzzzzzygac mi sie chce .
          • komentator Bezprzykladna degeneracja paranoidalnych emigroli 25.12.02, 20:52
            Gość portalu: gosc99 napisał(a):

            > Kuba jest bardzo popularnym krajem wsrod Polakow
            > w Kanadzie.
            > Jesli maja do wyboru miedzy:
            > 1. KUBA: Ciepla pogoda, plaza, jedzenia i napitkow do
            > oporu, bezpieczenstwo, serdeczna i przyjemna obsluga,
            > taniocha (mozna spokojnie znalezc 2 tygodnie na
            > osobe z przelotem 1 tysiac kanadyjskich)

            Tak, prosto i bez olsonek. To nic ze komunistyczny rezym Castro zrobil
            z Kuby oboz koncentracyjny dla Kubanczykow. To nic ze Kubanczycy z tego
            taniego raju moga wydostac sie tylko wplaw. Najwazniejsze ze jest
            tanio i bezpiecznie bo kubanska BEZPIEKA oczywiscie dziala perfekcyjnie.
            I jest tanio bo rezym Castro zmusza ludzi do pracy za niewolnicze stawki
            wysylajac tych ktorzy sie buntuja do obozow pracy. A praca przy obsludze
            zagranicznych turystow dawana jest nagrode przez komitet partyjny po
            zgodzie na wspolprace z bezpieka.

            Najbardziej odrazajace jest to ze paranoidalni emigranci nie czuja zadnego
            wstydu, zadnych moralnych oporow i wrecz chwala sie sie swoim poparciem
            dla rezymu Castro wynoszac jego rezym pod niebiosa.

            Nic dziwnego ze ci wlasnie paranoidalni emigranci gardluja przeciw
            demokratycznym przemianom w Polsce i porzadkowaniu spraw paszportowych
            w zwiazku z przystapieniem do Unii i strefy Schengen. Paranoidalni emigranci
            tesknia za komunizmem w Polsce bo wtedy bylo tanio. Na szczescie te czasy
            w Polsce bezpowrotnie minely.

            Miejmy nadzieje ze komunistyczny rezym na Kubie upadnie niezadlugo i raj dla
            degeneratow sie skonczy. Wtedy pozostana im tanie wakacje w Polnocnej Korei.

            Ohydna odrazajaca degeneracja, zanik wszelkich moralnych norm to cecha
            psychopatyczno-paranoidalnych emigrantow, nedznych odpadow systemu
            komunistycznego.
            • canadian Re: Bezprzykladna debilizm Komentatora 25.12.02, 21:35
              Po pierwsze: Polska nie przystapila do Unii. O tym zadecyduje referendum.
              Po drugie: Na Kubie czubku osrodki wypoczynkowe sa wlasnoscia: Hiszpanii,
              Portugalii i Wloch jak rowniez Kanady. Te pierwsz trzy naleza do Twojej
              kochanej Unii.
              Zakladajac, ze Polska przystapi do Unii Ty jako jej obywatel chcac niechcac
              bedziesz popieral wyjazdy na Kube gdyz popieraja je inne kraje Unii.

              Patrz troche dalej jak czubek wlasnego nosa czlowieku.
              • Gość: gadula Do canadian IP: *.sympatico.ca 26.12.02, 19:00
                canadian napisał:

                > Patrz troche dalej jak czubek wlasnego nosa czlowieku.

                A ty kutasa
            • munde Czerwone gacie Komentatora 26.12.02, 14:33
              Mimo ze cie osobiscie nie znam nma szczescie, to czytajac te twoje wymiociny,
              na 100 pewny jestem ze latales na czerwone apele, w bialej koszuli i czerwonym
              krawacie, plules na wrogi imperializm i pisales plomienne wypracowania o losie
              lodzkiego robotnika przed wojna.
              Potem przyszedl nowy Bog - ty tak samo wystawiasz plomienna twarz do slonca.
              A dla twojej informacji busko, to z samej Polski duzo wiecej Polakow kjezdzi na
              Kube niz Polakow z USA, Kanady i Australii.Idz popytaj w biurze podrozy, moze
              tacy "zdrajcy " sa i na twojej klatce schodowej, to mozesz im za kare nasrac
              na wycieraczke.
    • Gość: WOWA Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.dial.mtl1.sprint-canada.net 26.12.02, 03:18
      Tow. Castro wypadl z kregu przyjaciol, co to sie narobilo???
      A tow. to dzisiaj nie w kosciele tylko na dyzurze ????
      Do zobczeni ana jutrzejszej mszy .
      T o sobie pospewacie koled.
      Pozdrowcie tow. w rzadzie tow. prezydenta oraz towarzyszaca im dziure budzetowa.Bo my dalej twierdzimy ze
      wakacje na Cube sa o wiele przyjemniejsze a nizeli w Polsce.
      • _komentator Wowa, ty znowu 26.12.02, 06:34
        popil denaturatu czy tez plynu do przekladni?
    • Gość: lea Re: Nie jedzcie na Kube !!!! IP: *.170-130-66.que.mc.videotron.ca 26.12.02, 15:06
      cuba jest swietna a castro facet ma charakter,nie caluje d...prezydenta usa jak
      to robia polscy prezydenci
    • don5 &# 9619;Nie jedziemy po tam cimno jak w d....&# 9619; 27.12.02, 00:54
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓
      ▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓▓

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka