munde
19.12.02, 16:38
Autor: komentator@NOSPAM.gazeta.pl
Data: 19-12-2002 10:32
"Tu wlasnie mamy przyklad ilustrujacy wprost i bez oslonek jak ohydnie
zdemoralizowani i wrecz totalnie zdgenerowani sa paranoidalni emigranci.
Bez zadnych skrupulow, bez cienia wstydu bezczelnie i publicznie z
zadowoleniem informuja ze jada sobie na K U B E"
A mnie intruguje, jak on sie sanitariuszom wyrwal....