Gość: RAFI
IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl
24.10.01, 20:51
WITAM WAS!
BARDZO BYM CHCIAŁ POGADAĆ Z KIMŚ MIESZKAJĄCYM W USA,MEKSYKU,RPA SZWECJI CZY
GDZIE TAM WAS WYNIOSLO ŻYCIE.NAPISZCIE DO MNIE NA rolfz@wp.pl lub rolfz@hoga.pl
ALBO PODAJCIE SWOJE ADRESY NA FORUM.
Z GÓRY DZIĘKI!!!! RAFI
P.S. TEMAT OBOJĘTNY!