Dodaj do ulubionych

POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE

IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 24.10.01, 20:51
WITAM WAS!
BARDZO BYM CHCIAŁ POGADAĆ Z KIMŚ MIESZKAJĄCYM W USA,MEKSYKU,RPA SZWECJI CZY
GDZIE TAM WAS WYNIOSLO ŻYCIE.NAPISZCIE DO MNIE NA rolfz@wp.pl lub rolfz@hoga.pl
ALBO PODAJCIE SWOJE ADRESY NA FORUM.
Z GÓRY DZIĘKI!!!! RAFI
P.S. TEMAT OBOJĘTNY!
Obserwuj wątek
    • fazi69 Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 24.10.01, 21:09
      Jak chcsz to napisz do mnie. Mieszkam w Kanadzie
    • Gość: Ania Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.prodigy.net.mx 25.10.01, 00:00
      Mieszkam w Meksyku, skrobnij do mnie na adres. annazofia@intercorpmx.com.mx
    • aniutek Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 25.10.01, 01:03
      lubie gadac-napisz smile mieszkam w stanach.
    • Gość: Arek Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.psi.net.mx 25.10.01, 01:55
      Pozdrowienia z Meksyku! Napisz:

      arek_chmielowski@yahoo.com.mx
      • muzaaa Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 02.11.01, 05:08
        Wydaje mi sie ze wszyscy oferuja swoja zgode zebys napisal, a chyba nikt do
        Ciebie nie skrobnie, szkodasmile
    • aniczka Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 25.10.01, 04:20
      Pisz do mnie. Jestem w Stanach
      • Gość: zibi Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 16.01.02, 14:31
        aniczka napisał(a):

        > Pisz do mnie. Jestem w Stanach
        moze jestes w stanie a nie w stanach .PL
    • sababa Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 26.10.01, 02:39
      czesc Rafi - ja mieszkam w Izraelu - mozesz pisac na ten adres
    • Gość: paul Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: 193.0.117.* 30.10.01, 17:14
      A ja jestem troche w Polszcze, a troche w Australii. Pisz na
      rmilik@poczta.gazeta.pl.
      • Gość: wojtek Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: 192.128.134.* 30.10.01, 17:52
        Pozdrowienia z Florydy

        brunertyswinio@yahoo.com
    • Gość: Bianka Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.bluewin.ch 30.10.01, 18:13
      a ja jestem w Genewie...
      biankaziomek@bluewi.ch
      • mister1 Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 17.01.02, 07:52
        i podoba Ci sie w Szwajcarii ?
        ja mieszkam w Utrechcie (Holandia)...
    • lachatte Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 31.10.01, 08:12
      A ja jestem z Australii. A ty skad?
      • Gość: Yoanna Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.infocity-nrw.com 31.10.01, 08:46
        A ja z Niemiec!
        jeszcze sie odezwe
        • Gość: RAFI Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.bydgoszcz.sdi.tpnet.pl 31.10.01, 20:54
          Gość portalu: Yoanna napisał(a):

          > A ja z Niemiec!
          > jeszcze sie odezwe

          DZIĘKI ZA ODZEW,TYLKO PAMIĘTAJ O ADRESIE E-MAIL BO TAK BĘDZIE ŁATWIEJ
          POZDRAWIAM!!! RAFI
    • Gość: Bartek Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.jpmorgan.com 01.11.01, 14:40
      Jestem w Genewie,

      pisz na vesamir@yahoo.com

      Bianka - odezwij sie tez do mnie! Brakuje mi tu kontaktu...

      Pozdrawiam
    • esther Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE 01.11.01, 19:14
      Jak masz czas to pisz do mnie (Anglia) esther@poczta.gazeta.pl!!!
      Brakuje ludzi do pogadania...
      • Gość: Don Bodo Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.dip.t-dialin.net 03.11.01, 22:16
        Pozdrowienia z Bielefeldu!
        • Gość: cygan Re: POLACY WSZYSTKICH KRAJÓW PISZCIE DO MNIE IP: *.tarnow.sdi.tpnet.pl 16.01.02, 18:00
          Gość portalu: Don Bodo napisał(a):

          > Pozdrowienia z Bielefeldu!

          skad on ma to pl na koncu /////???????chyba wiecie
    • civic_vtec Re: Ukłony ze Sztokholmu 03.11.01, 22:47
      Zamiast podawać Ci adres (i tak widzisz go w nagłówku) informuję Cię, że list
      już właśnie poszedł przed chwilą.

      Pozdrawiam
      Vtec
    • Gość: Anza Re: POLACY.... Pozdrowienia z Meksyku IP: *.prodigy.net.mx 16.01.02, 19:48
      Jak sie masz. Jak chcesz to napisz na annazofia@intercorpmx.com.mx
      Pozdrowienia
      • Gość: maz Re: POLACY.... IP: *.arach.net.au 17.01.02, 01:04
        A ja nie widze sensu i nie rozumie tych zadan o prywatne adresy.
        Czy to nie wlasnie po to jest to forum zeby wymieniac wlasne poglady,
        z ktorych moga skorzystac inni??????
        A jak widac ,czytaja te forum Polacy z calego swiata
        Pozdrowienia
      • mister1 Re: POLACY.... Pozdrowienia z Meksyku 17.01.02, 07:55
        to Cie niezle wynioslo - az do Meksyku.Mnie blisko - tylko Holandia...
        Jak Ci sie tam zyje ?
        road49@poczta.onet.pl

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka