24.05.06, 10:44
Aqua napislam do ciebie na priv.Bede wdzieczna za odpowiedz.pozdrawiam
Obserwuj wątek
    • escribir Re: Aqua969 24.05.06, 20:36
      Aqua ma teraz sporadyczny dostęp do netu, więc może się zdażyć że nie odpowie
      tak szybko.
    • angela216 Re: dzieki za info.,bede czekac:) 25.05.06, 08:29

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka