kamaszek2
21.07.07, 17:03
Witam. Wróciłem z Egiptu 18 lipca, z biura Aaba sharm byłem na pięciu
wycieczkach, było na prawdę rewelacyjnie i nie ma się do czego przyczepic a
do tego bardzo sympatyczni przewodnicy, którzy wiedzą co mówią. Do Egiptu
leciałem z biura Alfa Star, które również organizuje wycieczki fakultatywne
ale po nieporównywalnie wyższych cenach. Biuro z Nama Bay polecili mi
znajomi, którzy nie raz korzystali z jego ciekawych ofert. Z czystym
sumieniem mogę wszystkim polecic wycieczki na których byłem z Aaba Sharm tzn.
wielkie safari, Kair, Ras Mohamed, Izrael-Jerozolima oraz Quady i
Delfinarium. Zainteresowanie turystow tym biurem mówi samo za siebie, na
wszystkich wycieczkach w których brałem udział byli sami polacy (oprócz
Delfinarium show).Było super! Biuro znajduje się w Nama Bay. Dokładny adres i
opis wycieczek znajdziecie na stronie: www.taniewycieczkisharm.com Jeszcze
raz polecam i pozdrawiam wszystkich wyjeżdżających do Sharm El Sheikh!!!