8n 10.10.08, 15:43 czy twoje koty byly kiedys w polsce? a tak w ogole to jestem zła, ze przez poprzednikow wchodze w sklad winnych wyginiecia wołacza. Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:44 Nie, nie byly. nie mam sensu ichstresowac podroza.. a z Tym wolaczem to co za problem jest? Odpowiedz Link
gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:49 Kotokontikówka dzisiaj? Patrz, a ja zapomniałam:) Odpowiedz Link
gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:48 Prawie czyni różnice - trzepią o tym w tvp od miesięcy... Odpowiedz Link
kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:50 Ni robi, robi.. myslisz czemu taki nienazarty chodze i wszystko mi sie kojazy? Odpowiedz Link
gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:52 Tobie wszystko kojarzy się z jedzeniem? Aha, nie zauważyłam:D Odpowiedz Link
gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:57 Ba! Czasem smakuje jak ziarna słonecznika...:) Cholercia, czyż nie uda się wyjść ze schematu??? Odpowiedz Link
gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 16:12 Nie wiem, źle zrozumiałam? Zmęczona jestem, może dlatego ,myslę o czymś innym;) Odpowiedz Link
2szarozielone Re: kontik... 10.10.08, 15:45 8n jest fanką wołacza, a przez swój konformizm nie napisała "kontiku..." - trzeba było się wyłamać, Ósemko ;) Odpowiedz Link
kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:47 Ahahaaa.. ale to Ousemka jest ze sciany wschodniej? Tak sie wolacz ignoruje :P Odpowiedz Link
8n Re: kontik... 10.10.08, 15:48 a ogladaja polska telewizje? pokazujesz im albumy o polsce? Odpowiedz Link
kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:51 Moja droga.. Vinni byl w Szkielku Kontaktowym a Wszystkie trzy w TV Polonia :) Ja mam tu gwiazdy telewizji a nie tylko koty :) Odpowiedz Link
8n Re: kontik... 10.10.08, 15:57 łał, posiadasz jakąś dokumentację? czyli nie pokazujesz im atlasu ;) Odpowiedz Link
kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:59 Nie mam :( Z TV Polonia nie przyslali mi kopii mimo, ze obiecali.. Bo tam miedzy ujeciami kotow byl wywiad ze mna :) Kamerzysta zakochal sie w kotach :) Ostatnio Lena na jakims chyba spala :) A poza tym maja ciagny i nieobgraniczony dostep do kompa i sieci :) Odpowiedz Link