10.10.08, 15:43
czy twoje koty byly kiedys w polsce?


a tak w ogole to jestem zła, ze przez poprzednikow wchodze w sklad winnych wyginiecia wołacza.
Obserwuj wątek
    • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:44
      Nie, nie byly. nie mam sensu ichstresowac podroza..
      a z Tym wolaczem to co za problem jest?
      • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:45
        T. masz dziś jakieś święto?
        • 2szarozielone Re: kontik... 10.10.08, 15:46
          Dzień Świętego Kontika od Kotów.
          • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:49
            Kotokontikówka dzisiaj? Patrz, a ja zapomniałam:)
        • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:47
          Tak.. prawie byla zona ma urodziny :P
          • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:48
            Prawie czyni różnice - trzepią o tym w tvp od miesięcy...
            • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:50
              Ni robi, robi.. myslisz czemu taki nienazarty chodze i wszystko mi
              sie kojazy?
              • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:52
                Tobie wszystko kojarzy się z jedzeniem? Aha, nie zauważyłam:D
                • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:54
                  :P To tez mozna nazwac strawa :P
                  • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 15:57
                    Ba! Czasem smakuje jak ziarna słonecznika...:)
                    Cholercia, czyż nie uda się wyjść ze schematu???
                    • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:59
                      a czasami jak tunczyk :P
                      • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 16:01
                        Fuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                        • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 16:08
                          Co fuj, jakie fuj :)?
                          • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 16:12
                            Nie wiem, źle zrozumiałam?
                            Zmęczona jestem, może dlatego ,myslę o czymś innym;)
                            • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 16:14
                              Wydaje mi sie, ze dobrze zrozumialas :P
                              • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 16:15
                                Łał, a jednak!
                                • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 16:42
                                  No nie sa sie ukryc :)
                                  • gapuchna Re: kontik... 10.10.08, 20:06
                                    Zieeeew, dzień dobry:)
      • 2szarozielone Re: kontik... 10.10.08, 15:45
        8n jest fanką wołacza, a przez swój konformizm nie napisała "kontiku..." -
        trzeba było się wyłamać, Ósemko ;)
        • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:47
          Ahahaaa.. ale to Ousemka jest ze sciany wschodniej? Tak sie wolacz
          ignoruje :P
      • 8n Re: kontik... 10.10.08, 15:48
        a ogladaja polska telewizje? pokazujesz im albumy o polsce?
        • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:51
          Moja droga.. Vinni byl w Szkielku Kontaktowym a Wszystkie trzy w TV
          Polonia :) Ja mam tu gwiazdy telewizji a nie tylko koty :)
          • 8n Re: kontik... 10.10.08, 15:57
            łał, posiadasz jakąś dokumentację?


            czyli nie pokazujesz im atlasu ;)
            • kontik_71 Re: kontik... 10.10.08, 15:59
              Nie mam :( Z TV Polonia nie przyslali mi kopii mimo, ze obiecali.. Bo
              tam miedzy ujeciami kotow byl wywiad ze mna :) Kamerzysta zakochal
              sie w kotach :)
              Ostatnio Lena na jakims chyba spala :) A poza tym maja ciagny i
              nieobgraniczony dostep do kompa i sieci :)
    • maraga.3m Re: kontik... 10.10.08, 17:44
      :) :)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka