thank_you 30.01.09, 20:39 W trosce o Wasze i nasze zdrowie prosimy o zachowanie spokoju :D Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 20:44 Ło ja cię, ja już lody otworzyłam, a to dopiero początek.... Wrrrr..... I pamiętajcie: WSZYSCY JESTEŚMY SZCZYPIORNISTAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!11 Odpowiedz Link
liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 22:02 Mój jest Jurecki, nie Lijewski. Kocham go, mimo wszystko :) Odpowiedz Link
niski.oktan Re: Półfinał. 30.01.09, 21:07 Smacznego i dobranoc. :) Demonstracyjnie się odcinam i więcej tu nie przyjdę. Hej! Odpowiedz Link
thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 21:09 O bosz, następny? Ja się odetnę po meczu i będzie świszczyt nos ;D Odpowiedz Link
liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 21:57 Ech, w dupie taki mecz. Hormony mi skoczyły, zwłaszcza testosteron. Idę się schlać z rozpaczy. Odpowiedz Link
juz_niedlugo_wiosna Re: Półfinał. 30.01.09, 22:06 możecie mi powiedzieć o której ten mecz się kończy, bo muszę wiedzieć, kiedy mogę się kogoś spodziewać na gg ;) Odpowiedz Link
forumowicz_pospolity Re: Półfinał. 31.01.09, 09:58 grali co mogli a mogli nie za dużo jak Chorwaci brali sie na serio do roboty są tera 2 drużyny które odjechały swiatu w tym sporcie - Francja i Chorwacja finał zapowiada się frapująco stawiam na Francje my brąz mam nadzieje ale bedzie ciężko Odpowiedz Link