Dodaj do ulubionych

Półfinał.

30.01.09, 20:39
W trosce o Wasze i nasze zdrowie prosimy o zachowanie spokoju :D
Obserwuj wątek
    • liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 20:44
      Ło ja cię, ja już lody otworzyłam, a to dopiero początek.... Wrrrr.....

      I pamiętajcie: WSZYSCY JESTEŚMY SZCZYPIORNISTAMI!!!!!!!!!!!!!!!!!11
      • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 21:03
        Wszyscy szczypiorniści nasi są :D
        • liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 21:11
          Mój jest Lijewski :D
          • liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 22:02
            Mój jest Jurecki, nie Lijewski. Kocham go, mimo wszystko :)
    • niski.oktan Re: Półfinał. 30.01.09, 20:47
      Zawodowy sport to popsa.
      • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 21:03
        Hopsasaa:-)
        • niski.oktan Re: Półfinał. 30.01.09, 21:07
          Smacznego i dobranoc. :)
          Demonstracyjnie się odcinam i więcej tu nie przyjdę.

          Hej!
          • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 21:09
            O bosz, następny? Ja się odetnę po meczu i będzie świszczyt nos ;D
    • liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 21:30
      Ale z tą wykładziną to niezłe jaja są :)
      • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 21:34
        Jaki kraj, taka wykładzina :D
    • liisa.valo Re: Półfinał. 30.01.09, 21:57
      Ech, w dupie taki mecz.
      Hormony mi skoczyły, zwłaszcza testosteron. Idę się schlać z rozpaczy.
    • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 22:04
      Ech..
    • juz_niedlugo_wiosna Re: Półfinał. 30.01.09, 22:06
      możecie mi powiedzieć o której ten mecz się kończy, bo muszę wiedzieć, kiedy
      mogę się kogoś spodziewać na gg ;)
      • thank_you Re: Półfinał. 30.01.09, 22:09
        Skończył się.
        • juz_niedlugo_wiosna Re: Półfinał. 30.01.09, 22:12
          dzięki ;)
    • forumowicz_pospolity Re: Półfinał. 31.01.09, 09:58
      grali co mogli a mogli nie za dużo jak Chorwaci brali sie na serio do roboty

      są tera 2 drużyny które odjechały swiatu w tym sporcie - Francja i Chorwacja

      finał zapowiada się frapująco
      stawiam na Francje

      my brąz mam nadzieje ale bedzie ciężko

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka