cookie_monsterzyca
25.03.09, 22:50
tak jak pisałam sucho mi w mózg.
i jakby piecze, w czoło po lewej stronie ale od wewnątrz.
i ciągle ćmiący ból.
i dziś mnie oświeciło ,że to się wszystko koncentruje w tym lewym czole.
i złapałam schizę.
a przyjaciel, który sam się użera z guzem nakrzyczał na mnie i kazał mi iśc na rezonas bo mówi,że to może być guz albo inny torbiel.
a ja jestem w grupie ryzyka.