Dodaj do ulubionych

proszę mnie poradzić zdrowotnie

25.03.09, 22:50
tak jak pisałam sucho mi w mózg.
i jakby piecze, w czoło po lewej stronie ale od wewnątrz.
i ciągle ćmiący ból.
i dziś mnie oświeciło ,że to się wszystko koncentruje w tym lewym czole.
i złapałam schizę.
a przyjaciel, który sam się użera z guzem nakrzyczał na mnie i kazał mi iśc na rezonas bo mówi,że to może być guz albo inny torbiel.
a ja jestem w grupie ryzyka.
Obserwuj wątek
    • forumowicz_pospolity Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 22:53
      do lekarza marsz, szybkim krokiem
    • vandikia Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 22:54
      zrób se jak jestes w grupie ryzyka, tylko bez paniki :)
      na mój gust, czujesz bardziej im bardziej o tym myślisz.. może to
      być zwykły nerwoból i na 99% tak jest :)
      mogą to też być zatoki, spoko, przejdzie, wyluzuj się tylko :)
      ja w zeszłym miesiącu umierałam na zawał, woreczek żółciowy i zator
      płucny - bo mnie łydka bolała :P
      stara hipochondryczka ze mnie :)
      • cookie_monsterzyca Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:04
        właśnie Vandzia ja jestem taka ,żę od lekarzy stronię i olewam wszystkie jakieś objawy, udaję ,że nic się nie dzieje, że samo przejdzie.
        A z zatokami nie miałam nigdy problemu, zresztą nie boli jak się pochylam.
        może i nerwoból, może stres zważywszy na ostatni cięzki okres, może ciśnienie bo miałam kiedyś lekkie nadciśnienie ale dawno nie mierzone już.
        • zoofka Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:14
          no ale udając że wszystko dobrze nie sprawisz że będzie dobrze jak
          nie jest dobrze :D
          do dochtora idź. Ro-zu-mie-my-się?
          • cookie_monsterzyca Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:16
            z dochtorem to też nie takie hip-hop, bom się nie przerejestrowała przeprowadzając się .
            • zoofka Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:19
              a to ja nie znam się na tych tematach, bom w prywatnej przychodni
              ubezpieczona :(
              a w jakimś szpitalu nie da się?
              • cookie_monsterzyca Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:22
                no właśnie nie wiem, muszę się podowiadywać jak to tam jest bo się nie znam na tym szczerze mówiąc :/
    • juz_niedlugo_wiosna Re: proszę mnie poradzić zdrowotnie 25.03.09, 23:08
      idź do lekarza
    • keltoi Pfff... 26.03.09, 01:51
      Jak dla mnie, to masz migrenę, ale idź do lekarza i tak. Zapisze Ci coś skutecznego albo pośle do neurologa po coś jeszcze skuteczniejszego bo Cię zbadają i dopasują.

      I w ogóle ciesz się, bo mnie się takimi objawami migrena _zaczyna_, a potem to już jest tylko gorzej i gorzej. Przechodzi na całą połowę głowy aż za ucho, bierze sobie jeszcze punktowo potylicę, do rzygania i utraty przytomności z bólu włącznie.
      Moje gratulacje, szczerze.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka