Dodaj do ulubionych

Simena Holiday Kemer

IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:20
hej
czy jedzie ktoś do Simeny w najblizszym czasie?? a może ktoś już był:) jeśli
tak to bardzo proszę o opinie
dzięki!!
Obserwuj wątek
    • Gość: Kasia Re: Simena Holiday Kemer IP: *.abaks.pl 03.07.07, 00:55
      witam, ja byłam w hotelu Simena Holiday w Kemer a właściwie to CAMYUVA. Jest to
      wioska wakacyjna I kat.Jeśli chodzi o ten hotel, to chętnie opisze
      wrażenia.Moze nie jest za późno :-)
      • Gość: MagdaG Re: Simena Holiday Kemer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 11:47
        Witam,
        wybieram się z rodziną do hotelu Simena 11.07.07. proszę o Twoje wrażenia z
        pobytu w tym hotelu
        • Gość: Maciej Re: Simena Holiday Kemer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 22:31
          super Hotel ! zadz.668 778 117
          • Gość: edyta Re: Simena Holiday Kemer IP: 194.181.237.* 09.07.07, 15:45
            czy mozesz podac wiecej info o tym hotelu
            dzieki

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka