Gość: Perełka IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 25.05.07, 12:20 hej czy jedzie ktoś do Simeny w najblizszym czasie?? a może ktoś już był:) jeśli tak to bardzo proszę o opinie dzięki!! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Kasia Re: Simena Holiday Kemer IP: *.abaks.pl 03.07.07, 00:55 witam, ja byłam w hotelu Simena Holiday w Kemer a właściwie to CAMYUVA. Jest to wioska wakacyjna I kat.Jeśli chodzi o ten hotel, to chętnie opisze wrażenia.Moze nie jest za późno :-) Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: MagdaG Re: Simena Holiday Kemer IP: *.internetdsl.tpnet.pl 03.07.07, 11:47 Witam, wybieram się z rodziną do hotelu Simena 11.07.07. proszę o Twoje wrażenia z pobytu w tym hotelu Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maciej Re: Simena Holiday Kemer IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 08.07.07, 22:31 super Hotel ! zadz.668 778 117 Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: edyta Re: Simena Holiday Kemer IP: 194.181.237.* 09.07.07, 15:45 czy mozesz podac wiecej info o tym hotelu dzieki Odpowiedz Link Zgłoś