Gość: kejlis IP: *.acn.waw.pl 21.08.09, 18:28 właśnie wóciłam z turcji, bawiłam się głónie w queens garden. super atmosfera i barmani az zal bylo wyjezdzac. podeślijcie mi liste piosenek jakie tam lecialy. Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj