Dodaj do ulubionych

queens garden

IP: *.acn.waw.pl 21.08.09, 18:28
właśnie wóciłam z turcji, bawiłam się głónie w queens garden. super
atmosfera i barmani az zal bylo wyjezdzac.
podeślijcie mi liste piosenek jakie tam lecialy.
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka