zakielek
08.11.08, 22:52
Chyba nie masz pojecia o
interferonach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
"....Bez obrazy zakielku, ale pomyliles cos...."
forum.gazeta.pl/forum/72,2.html?f=690&w=86238429&a=86352119
NAWET NIE PRZECZYTAŁES A CHCESZ DYSKUTOWAĆ:
www.wzwc.pl/download/abecadlo4.pdf
I NIC NIE POMYLIŁEM są DWA DOSTĘPNE PEGI:
PEGINTRON
PEGASYS
RÓŻNIą sie dosyć znacznie