Dodaj do ulubionych

Profanacja

18.01.11, 13:45
Pierwszą rzeczą po odkryciu szczątków przy budowie drogi było ograbienie pozostałości
jakie znaleziono. 65 lat po wydarzeniach które opisuje T.Gross w swojej książce,czyli nic
się nie zmieniło w mentalności tego społeczenstwa.
Obserwuj wątek
    • swarozyc Re: Profanacja 18.01.11, 13:48
      Odetchnalem!; to nie byli Zydzi, tylko Nemce...
      • Gość: gosc 22 Re: Profanacja IP: *.neoplus.adsl.tpnet.pl 18.01.11, 15:45
        Grabić można wszystkich
        z wyjątkiem ŻYDA.
        ŻYD ŻYDOWI ŻYDA
        NIE WYDA
        • Gość: gość Re: Profanacja IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.11, 15:47
          Gość portalu: gosc 22 napisał(a):

          > Grabić można wszystkich
          > z wyjątkiem ŻYDA.
          > ŻYD ŻYDOWI ŻYDA
          > NIE WYDA

          Cóż takiego miał na myśli kolega gosc 22?
      • Gość: Sonny Re: Profanacja IP: *.centertel.pl 18.01.11, 16:12
        O takich hienach jak ty pisze Gross w swojej książce
        • Gość: em-biz Re: Profanacja.Największa nekropolia... IP: *.static.espol.com.pl 18.01.11, 16:42
          Osiedle Słoneczne w Szczecinie ,ot przeciętne blokowisko,każdy blok obmurowany murkami wus ok.0,5 mb.Między murkiem a ścianą bloku czasem trawka,czasem kwiatki czy krzaczki.Na murkach siedzą moherowe babcie albo skaczą wnuczęta lub sikaj pieski.
          Przechodniu , gdy przystaniesz i przygladniesz się kamieniom ,to odczytasz na nich fragmenty napisów :" Got mit..", " Helga Ruth geb..." ,Hier ru.." itd.... Kilometry murków .
          Ni tylko w Szczecinie , w wielu miastach Pomorza.
          Tyle,ze to były grobowce nie katolików,lecz luteranów-"heretyków"..
          O mentalności katolickiego chowu ( raczej hodowli) niech świadczy taki oto obrazek.
          Po zdobyciu "heretyckiej"Genewy głównodowodzący śle do papieża gończ z pytaniem "Co zrobić z mieszkańczami ,są tam i heretycy i katolicy,jak ich odróżnić ?"
          Papa odpowiedział:"Wyciąć wszystkich, Pan Bóg SWOICH rozpozna !" Ulicami ,
          rynsztokami płynęła rzeka krwi...
          • Gość: gość Re: Profanacja.Największa nekropolia... IP: *.dynamic.chello.pl 18.01.11, 16:52
            Gość portalu: em-biz napisał(a):

            > Po zdobyciu "heretyckiej"Genewy głównodowodzący śle do papieża gończ z pytani
            > em "Co zrobić z mieszkańczami ,są tam i heretycy i katolicy,jak ich odróżnić
            > ?"
            > Papa odpowiedział:"Wyciąć wszystkich, Pan Bóg SWOICH rozpozna !" Ulicami ,
            > rynsztokami płynęła rzeka krwi...

            Czyli Pan, naszych kopaczy nie ruszy? A może i nagrodzi, a kto wie, co oni tam w niebie planujom...
        • Gość: Vlad.H. Juz wyszla ta ksiazka IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 18.01.11, 21:14
          a wlascwie szmata antypolska i ja przeczytales czy po prostu jestes tzw pozytecznym idiota w rekach tych ktorzy kreca biznes na zmarlych Zydach?
          • Gość: kot dachowiec Re: Juz wyszla ta ksiazka IP: *.static.espol.com.pl 18.01.11, 22:36
            Vlad,ciągle mylisz Polaków z katolikami .
            • Gość: Vlad.H. Re: Juz wyszla ta ksiazka IP: *.cm-3-3c.dynamic.ziggo.nl 18.01.11, 23:02
              dziecko, ja niczego z niczym nie myle - postawilem proste pytanie i oczekiwalem czegos innego niz marksistowska sofistyka
              • gate.of.delirium Re: Juz wyszla ta ksiazka 19.01.11, 09:48
                Gość portalu: Vlad.H. napisał(a):

                > dziecko, ja niczego z niczym nie myle - postawilem proste pytanie i oczekiwalem
                > czegos innego niz marksistowska sofistyka
                Chyba dialektyka...
                • Gość: glut Juz wyszla i nie wróci. IP: 213.155.168.* 19.01.11, 10:27
                  W dyskusji przestrzegajcie zasad materializmu dietetycznego!
          • Gość: taivarg Re: Juz wyszla ta ksiazka IP: *.centertel.pl 23.01.11, 22:42
            Ta książka nie jest meritum sprawy,chodzi o zachowanie się ludzi a raczej istot do nich
            podobnych.Masz specyficzny sposób unikania problemów,nie tylko Ty.Ale fakty w postaci
            fragmentów ludzkich lub w postaci kamieni,nie da da się zagadac prymitywnymi sztuczkami.
      • Gość: Rasputin Re: Profanacja IP: *.centertel.pl 23.01.11, 22:47
        Gdy ty zdechniesz,każ pomalowac swoje gnaty w swoich barwach by potomni rozpoznali
        to wredne Scierwo.
        • Gość: Rasputin Re: Profanacja IP: *.centertel.pl 23.01.11, 22:54
          Powyższy tekst dedykuję swarozycowi w odpowiedzi na jego b.dowcipny komentarz.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka