IP: *.teleton.pl 28.04.05, 14:40
Byliście w tej knajpce ? Jakie wrażenia ? Moje niestety negatywne. Poziom
wyposażenia podstawowy, niewiele lepszy od budek wietnamczyków, zero klimatu,
dania podane jakoś takoś, smutno jakoś. Chyba ktoś wie, że dzwonią ale już w
jakim kościele to nie za bardzo...
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka