Dodaj do ulubionych

przeterminowana :)

04.09.05, 15:01
Od dzis Nasza córeczka jest przeterminowana:) oczekiwany wczorajszy termin
nie przyniósł rtozwiązania.... nadal pokornie i cierpliwie czekamy an naszą
Juleczkę:) Czorcik malutki niestety nie spieszy sie na ten świat! co zrobić?
ma ktos pomysł jak przetrwac ten ciezki poterminowy czas? jak nie tracic
pogody ducha, gdy noce bezssenne, nogi i rece spuchniete od samego rana? Lato
dopisuje tego roku, ale nie kobietę ciężąrnym :) pozdrawiam wszystkie
ciężaróweczki, szczególnie te kończące we wrzesniu :)powodzenia i wytrwałości
Kasia i JUleczka 41tc
Obserwuj wątek
    • alcia76 Re: przeterminowana :) 04.09.05, 21:07
      Ja aby przetrwac robiłam dłuugie spacery.Żar sie lał z nieba a ja chodzilam.W domciu sprzątanie, sprawdzanie torby czy wszystko spakowane, picie herbatki z lisci malin no i pogaduchy z moja psiapsiółą z którą miałysmy na ten sam dzien termin i obydwie bylysmy przetermionowane.Szcześliwie tylko 3 dni:))))

      Pozdrawiam i zycze powodzenia:)))
      Ala


      img382.imageshack.us/img382/3364/bartoszek5dni0105zw.jpg
      img95.imageshack.us/img95/981/bartuswielkichlop0025bg.jpg
      img95.imageshack.us/img95/6081/miesiacbartusia0037cj.jpg
      img95.imageshack.us/img95/6576/bartoszeksluchawki0023uw.jpg
      • kitek244 Re: przeterminowana :) 05.09.05, 10:12
        U nas zaczyna sie drugi dzień, mam nadzieję że nie bedzie to trwało wiecznie.
        Dzieki za rady, mieszkanko lśni od jakiegos tygodnia sprzątam, myję okna,
        pstuje podłogi...nic nie pomaga!Najgorszy jest ten stan wiecznej gotowosci,
        napiecie temu towarzyszące potrafi naprawdę wymeczyć. Do okoła słyszę "ja to 2
        tygodnie przed terminem urodziłam" lub "jak umyjesz okna to nie ma mocnych abyś
        urodziła" ewentualnie " pospaceruj po schodach, zawsze pomaga " itp. Serdeczne
        rady niestety nie pomagaja... Rozbawiają mnie tyko ludzie widząc mnie
        znaprawdę duzym brzuszkiem pytaja jeszcze nie urodziłaś??? ja na to JAk widać!!!


        PS> Alcia sliczniutki jest Twoj BArtuś :)duzo zdrowia dla was i pogody ducha :)
        pozdrawiam

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka