IP: *.autocom.pl 10.02.05, 18:00
Poszukuje przepisów na dania z soczewicy
Obserwuj wątek
    • gosicek Re: soczewica 10.02.05, 18:06
      Sałatka na ciepło z soczewicą i pieczarkami
      200 g soczewicy zielonej
      300 g pieczarek obranych, z nóżkami
      jedna cebula
      oliwa z oliwek
      sól, pieprz czarny, pieprz biały
      ew. 1/2 kostki rosołowej
      Soczewicę wrzucamy do wrzątku z rozpuszczoną kostką rosołową - gotujemy.
      Na patelni rozgrzewamy oliwę, wrzucamy pokrojone pieczarki i cebulę
      pokrojona w piórka lub pól talarki.
      Smażymy, jak puści sok, to sok wlewamy do soczewicy i smażymy nadal.Jak jest
      już dobre,
      solimy, pieprzymy i mieszamy z soczewicą. Zjadamy, póki ciepłe :-) Można
      posypać startm żółtym serem.
      Sprawdziłam dla mnie pyszne :)

      Sałatka z soczewicy
      85 g ugotowanej i ostudzonej zielonej soczewicy, 1 pokrojony pomidor średniej
      wielkości, 0,5 małego ogórka pokrojonego w drobna kostkę, 0,5 malej, cienko
      posiekanej cebuli, 2 łyżki oliwy, siekana zielona pietruszka i zioła do smaku
      Zmieszać składniki w misce. Podawać w podgrzanych bulkach od hot-dogów. Można
      tez podawać na liściach sałaty, jako oddzielna sałatkę.
      Własnie idę sprawdzać....soczewica się gotuje
      Przepisy znalezione na necie
    • Gość: poughkeepsie w wyszukiwarce znajdziesz mnóstwo IP: *.gliwice.sdi.tpnet.pl 10.02.05, 18:07
      tinyurl.com/4g4nu

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka