20.08.09, 00:56
Ty jestes faktycznie pierdolonym baranem jak chcesz poczuc kutasa w
dupie to zapraszam do nas wypierdola cie wszyscy nie zadowoleni
doradcy zasrany kierowniczku,po chuj tu sie wypowiadasz zasrancu
jestes prosty jak budowa cepa czyli ze musisz byc jednym z nich.Mam
pytanie:Ile razy juz prosiles swojego dyrektora o awans pod biurkiem
cwelu??Czy moze siedzisz pod stolem kiedy przyjezdza wizytacja i oni
graja w kamienne twarze a ty zapierdalasz pod stolem od fiuta do
fiuta slyszalem ze to lubisz i mowisz ze czujesz sie tak ja z ojcem
w wannie kiedy walil ci konia dupa!!!!
Obserwuj wątek

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka