ap77 30.06.07, 10:59 Moja ulubiona na Marii Kazimiery ma urlop, a potrzebuje bukiet slubny! Odpowiedz Link Zgłoś Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 30.06.07, 20:41 Ja swój bukiet ślubny zamawiałam w kwiaciarni na Potockiej (mniej więcej naprzeciwko poczty, obok pizzerii). Mogę polecić. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: kd Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 30.06.07, 22:32 piszecie o tej samej kwiaciarni Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 09:51 no wlasnie ona jest zamknieta Odpowiedz Link Zgłoś
lepus42 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 10:34 Nie wiem czy piszecie o tej samej kwiaciarni ale w tym miejscu są dwie . Jedna w drewnianym pawilonie na Potockiej naprzeciw poczty a druga na Marii Kazimiery w sąsiednim budynku obok poczty Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 01.07.07, 13:07 Ja pisałam o tym drewnianym pawilonie przy Potockiej, naprzeciw poczty, obok pizzerii. Dzisiaj będę tamtędy przejeżdżać, to sprawdzę, czy jest otwarta. Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 14:58 ja o tej drewnianej mysle, zamknieta jest na miesiac. A znacie moze ta na Popieluszki 8, kolo Totka i przystanku? Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 01.07.07, 20:43 ap77 napisała: > ja o tej drewnianej mysle, zamknieta jest na miesiac. > A znacie moze ta na Popieluszki 8, kolo Totka i przystanku? Fakt, zamknięta. Zmyliło mnie określenie "kwiaciarnia na Marii Kazimiery", zawsze nazywałam ją "kwiaciarnią na Potockiej." Innych w okolicy niestety nie znam, zawsze korzystałam z tej. Odpowiedz Link Zgłoś
z-o-s-i-a Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 21:29 A może ta na Klaudyny obok Globiego? Ja nie mam do niej zastrzeżeń. Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: anek28 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: 217.8.177.* 02.07.07, 13:41 Kwiaciarnia na Popieluszki 8 kolo pawilonu totka jest naprawde dobra. Kupowalam tam juz wiele razy kwiaty na rozne okazje i zawsze byly pieknie przybrane. Zamawialam tez kilkakrotnie wiazanki z okazji slubu w rodzinie lub znajomych i bukiety zawsze byly wspaniale. Odpowiedz Link Zgłoś
anek28 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 02.07.07, 13:46 www.stoleczna.pl/ Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 03.07.07, 15:54 Bylam tam dzis i chyab sie zdecyduje, nie ma co latac po miescie, jak mam po drodze. Bylam tez w Arkadii w Łodydze-zenada!!! Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 04.07.07, 05:31 Mam jeszcze pytanie a czy kwiaciarnia w tym bloku kolo poczty (nie drewniany baraczek) to naprawde funkcjonuje? Wiecie cos na ten temat? Odpowiedz Link Zgłoś
marcyszka Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 04.07.07, 10:19 Ja bardzo polecam kwiaciarnię Many Happy na Kochanowskiego (w tym samym budynku co Telepizza). Zamawiałam tam ślubną wiązankę, często kupuję też kwiaty w bukietach i zawsze są niestandarowo - nowocześnie przybrane. Kwiaty świeże. Do tego mnóstwo można tam kupić różne ciekawe drobiazgi na prezent Odpowiedz Link Zgłoś
Gość: ania Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 07.07.07, 19:32 no i jak z tymi 2 (?) kwiaciarniami koło poczty to rzeczywiście 2; a autorka postu znalazła cos ciekawego? Odpowiedz Link Zgłoś
ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 08.07.07, 14:29 w koncu kupilam sliczny bukiet pod Hala Mirowska:) Cena duuuuuzo nizsza niz w kwiaciarni, Bukiet byl z niebiesko-fioletowych storczykow tajlandzkich, dosc oryginalny. Pozdrawiam Odpowiedz Link Zgłoś
aniakowalska221 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 09.04.19, 19:03 Świetna Kwiaciarnia znajduje się na ul. Heroldów koło Biedronki, zamawiałam tam bukiet na rocznice ślubu rodziców, przemiła obsługa, piękne bukiety. Odpowiedz Link Zgłoś