Dodaj do ulubionych

Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach!

30.06.07, 10:59
Moja ulubiona na Marii Kazimiery ma urlop, a potrzebuje bukiet slubny!
Obserwuj wątek
    • Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 30.06.07, 20:41
      Ja swój bukiet ślubny zamawiałam w kwiaciarni na Potockiej (mniej więcej
      naprzeciwko poczty, obok pizzerii). Mogę polecić.
    • Gość: kd Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 30.06.07, 22:32
      piszecie o tej samej kwiaciarni
      • ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 09:51
        no wlasnie ona jest zamknieta
        • lepus42 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 10:34
          Nie wiem czy piszecie o tej samej kwiaciarni ale w tym miejscu są dwie . Jedna w
          drewnianym pawilonie na Potockiej naprzeciw poczty a druga na Marii Kazimiery w
          sąsiednim budynku obok poczty
          • Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 01.07.07, 13:07
            Ja pisałam o tym drewnianym pawilonie przy Potockiej, naprzeciw poczty, obok
            pizzerii. Dzisiaj będę tamtędy przejeżdżać, to sprawdzę, czy jest otwarta.
            • ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 14:58
              ja o tej drewnianej mysle, zamknieta jest na miesiac.
              A znacie moze ta na Popieluszki 8, kolo Totka i przystanku?
              • Gość: Maja Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 01.07.07, 20:43
                ap77 napisała:

                > ja o tej drewnianej mysle, zamknieta jest na miesiac.
                > A znacie moze ta na Popieluszki 8, kolo Totka i przystanku?

                Fakt, zamknięta. Zmyliło mnie określenie "kwiaciarnia na Marii Kazimiery",
                zawsze nazywałam ją "kwiaciarnią na Potockiej." Innych w okolicy niestety nie
                znam, zawsze korzystałam z tej.
    • z-o-s-i-a Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 01.07.07, 21:29
      A może ta na Klaudyny obok Globiego? Ja nie mam do niej zastrzeżeń.
    • Gość: anek28 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: 217.8.177.* 02.07.07, 13:41
      Kwiaciarnia na Popieluszki 8 kolo pawilonu totka jest naprawde dobra. Kupowalam
      tam juz wiele razy kwiaty na rozne okazje i zawsze byly pieknie przybrane.
      Zamawialam tez kilkakrotnie wiazanki z okazji slubu w rodzinie lub znajomych i
      bukiety zawsze byly wspaniale.
    • anek28 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 02.07.07, 13:46
      www.stoleczna.pl/
      • ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 03.07.07, 15:54
        Bylam tam dzis i chyab sie zdecyduje, nie ma co latac po miescie, jak mam po
        drodze. Bylam tez w Arkadii w Łodydze-zenada!!!
        • ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 04.07.07, 05:31
          Mam jeszcze pytanie a czy kwiaciarnia w tym bloku kolo poczty (nie drewniany
          baraczek) to naprawde funkcjonuje? Wiecie cos na ten temat?
    • marcyszka Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 04.07.07, 10:19
      Ja bardzo polecam kwiaciarnię Many Happy na Kochanowskiego (w tym samym budynku
      co Telepizza).
      Zamawiałam tam ślubną wiązankę, często kupuję też kwiaty w bukietach i zawsze są
      niestandarowo - nowocześnie przybrane. Kwiaty świeże.
      Do tego mnóstwo można tam kupić różne ciekawe drobiazgi na prezent
    • Gość: ania Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! IP: *.chello.pl 07.07.07, 19:32
      no i jak z tymi 2 (?) kwiaciarniami koło poczty
      to rzeczywiście 2;
      a autorka postu znalazła cos ciekawego?
      • ap77 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 08.07.07, 14:29
        w koncu kupilam sliczny bukiet pod Hala Mirowska:) Cena duuuuuzo nizsza niz w
        kwiaciarni, Bukiet byl z niebiesko-fioletowych storczykow tajlandzkich, dosc
        oryginalny.
        Pozdrawiam
    • aniakowalska221 Re: Dobra kwiaciarnia na Zoli i Bielanach! 09.04.19, 19:03
      Świetna Kwiaciarnia znajduje się na ul. Heroldów koło Biedronki, zamawiałam tam bukiet na rocznice ślubu rodziców, przemiła obsługa, piękne bukiety.
Inne wątki na temat:

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka