jasiek4 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 08.01.08, 22:32 Ach ten Enter ... Wypatrzyłam taką zapowiedź: merlin.pl/frontend/browse/product/1,574669.html Córka bardzo lubi pozycje pani Abedi ale to chyba dla mniejszych dzieci? Czy może się mylę? Miał ktoś w ręku - dla jakich to dzieci? Odpowiedz Link
i2h2 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 06.02.08, 14:10 Przeczytałyśmy i mojej sześciolatce się bardzo podobało (zwłaszcza, że teraz jest okres księżniczkowy). Oceniam wiekowo na 4+, tak jak wydawca ;-) Odpowiedz Link
kolorko Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 06.02.08, 17:35 Wiekowo oceniam podobnie, choc myslę, że mojej sześciolatce też by sie spodobała- natnełam się na tę ksiazkę w empiku i zrobiła na mnie dobre wrażenie, liczyłam, że znajdę w bibliotece, ale nigdzie nie było i chyba kupię:) Odpowiedz Link
alistar1 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 07.02.08, 07:13 i2h2 napisała: (zwłaszcza, > że teraz jest okres księżniczkowy). U nas jest teraz okres Złej Królowej (o czym pisałam w sąsiednim wątku), ale Lucy brzmi tak sympatycznie, że na pewno jej się przyjrzę przy kolejnej wizycie w księgarni. Odpowiedz Link
neospasmina Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 07.02.08, 15:37 Własnie mamy przeczytaną - szczery zachwyt mojej 4,5-latki, która wykonanala przepiekne ilustracje kolejnych zamków; sesnwony tekst, przyjemne ilustracje, poręczny format; polecamy! Odpowiedz Link
agamamaoli Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 14.04.08, 09:42 Właśnie skończyłyśmy czytać z naszą 5 latką. To doskonała lektura dla małych dziewczynek. U nas ta książka to hit. Zarówno treść, jak i świetna oprawa graficzna przypadły do gustu Oli. Odpowiedz Link
abepe Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 16.04.08, 15:26 Mój chłopiec (4,5 roku) też lubi tę książkę:)) Odpowiedz Link