Dodaj do ulubionych

Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie ?

08.01.08, 22:29
Obserwuj wątek
    • jasiek4 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 08.01.08, 22:32
      Ach ten Enter ...
      Wypatrzyłam taką zapowiedź:
      merlin.pl/frontend/browse/product/1,574669.html
      Córka bardzo lubi pozycje pani Abedi ale to chyba dla mniejszych dzieci? Czy może się mylę? Miał ktoś w ręku - dla jakich to dzieci?
      • i2h2 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 06.02.08, 14:10
        Przeczytałyśmy i mojej sześciolatce się bardzo podobało (zwłaszcza,
        że teraz jest okres księżniczkowy). Oceniam wiekowo na 4+, tak jak
        wydawca ;-)
        • kolorko Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 06.02.08, 17:35
          Wiekowo oceniam podobnie, choc myslę, że mojej sześciolatce też by sie
          spodobała- natnełam się na tę ksiazkę w empiku i zrobiła na mnie dobre wrażenie,
          liczyłam, że znajdę w bibliotece, ale nigdzie nie było i chyba kupię:)
        • alistar1 Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 07.02.08, 07:13
          i2h2 napisała:

          (zwłaszcza,
          > że teraz jest okres księżniczkowy).

          U nas jest teraz okres Złej Królowej (o czym pisałam w sąsiednim
          wątku), ale Lucy brzmi tak sympatycznie, że na pewno jej się
          przyjrzę przy kolejnej wizycie w księgarni.
          • neospasmina Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 07.02.08, 15:37
            Własnie mamy przeczytaną - szczery zachwyt mojej 4,5-latki, która
            wykonanala przepiekne ilustracje kolejnych zamków;
            sesnwony tekst, przyjemne ilustracje, poręczny format;
            polecamy!
            • agamamaoli Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 14.04.08, 09:42
              Właśnie skończyłyśmy czytać z naszą 5 latką. To doskonała lektura
              dla małych dziewczynek. U nas ta książka to hit. Zarówno treść, jak
              i świetna oprawa graficzna przypadły do gustu Oli.
              • abepe Re: Dzisiaj Lucy jest księżniczką - ktoś coś wie 16.04.08, 15:26
                Mój chłopiec (4,5 roku) też lubi tę książkę:))

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka