Gość: Ewka
IP: 212.122.214.*
29.03.07, 20:50
Witam, czy ktos z Was byl moze na wakacjach nad Adriatykiem - Wlochy Caorle??
Jak sie podobalo?? Czy warto tam jechac?? Czy moze lepiej do Bibione? Czy
mozecie polecic mi jakis nocleg w tym Caorle??? Pozdrawiam