Dodaj do ulubionych

Cud techniki ;0P

06.05.12, 09:53
namonciaku.pl/3miasto/51,113052,11665939.html?i=1
Obserwuj wątek
    • mama1dawidka Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 10:14
      Rzeczywiscie cud heh
      Jaki to cud przeciez to phil teds vibe.....
      • isabel_o Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:06
        Jejku ja mam ten cud! Ale szczęściara ze mnie tongue_out
        P.S. a tak serio to bywa, ze ten wozek faktycznie jest cudem jak trzeba spacyfikować 2 narwańców i mieć oko na trzecie wink
        • sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:17
          heh no cud normalnie smile
          a swoja droga ma on hamulec reczny? Kurcze jestem na etapie akupu rolek i nie wiem czy nie powinnam poszukac czegos z hamulcem recznym smile
          • annulka79 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:38
            Piszą, że "poprzedni wózek nadawał się nawet do jazdy na rolkach" a cudem wyraźnie nazywają ten następny, dla dwójki dzieci big_grin
            Czyżby autor nie zorientował się że pisze wciąż o tym samym wózku?
            https://emotikona.pl/emotikony/pic/2smiech.gif
            • bella-bloom6 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:49
              hehe no wlasnie ona ma caly czas ten sam wozek, chyba tylko przy pierwszym na samym poczatku miala jakis inny z gondolą
              • martuska1982 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 12:14
                No ale gdyby ona tego "cudu nie znalazła" (bo piszą, że znalazła) to wy byście gucio o takim cudzie wiedziały. W końcu ona go znalazła. wink
                • sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 12:16
                  a w ogóle kim jest ta pani ?
                  • bella-bloom6 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 12:29
                    no jak to kto , na sejm poslanka no naprawde niegrzecznosc, ze nie wiesz ;0PPP
                    • martuska1982 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:31
                      Hahaha! No fakt, to już niemal celebrytka. Z tym, że troszkę chyba w tyle z "cudami techniki". wink
                      • sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:39
                        yyyy, że kto, ja tej pani nie znam, pierwsze o niej słyszę big_grin
        • calineczka793 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:41
          Ja też mam ten cud technikiwink Mój mąż stwierdził, że ten wózek jest idealny pod każdym względem, więc do cudu mu faktycznie niedalekowink

          Sylki, tak Vibe ma hamulec w rączce.
          • sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 14:02
            a w którym miejscu ma hamulec, bo nie widze by ten model go miał?
            • isabel_o Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 14:40
              Sylki bo on ma ten hamulec po środku rączki od strony wózka (nie prowadzącego). Masz 3 fotki, z wciśniętym i wyciśniętym:
              fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3106622,2,1,IMG-20120506-143736.html

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka