bella-bloom6 06.05.12, 09:53 namonciaku.pl/3miasto/51,113052,11665939.html?i=1 Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
mama1dawidka Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 10:14 Rzeczywiscie cud heh Jaki to cud przeciez to phil teds vibe..... Odpowiedz Link
isabel_o Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:06 Jejku ja mam ten cud! Ale szczęściara ze mnie P.S. a tak serio to bywa, ze ten wozek faktycznie jest cudem jak trzeba spacyfikować 2 narwańców i mieć oko na trzecie Odpowiedz Link
sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:17 heh no cud normalnie a swoja droga ma on hamulec reczny? Kurcze jestem na etapie akupu rolek i nie wiem czy nie powinnam poszukac czegos z hamulcem recznym Odpowiedz Link
annulka79 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:38 Piszą, że "poprzedni wózek nadawał się nawet do jazdy na rolkach" a cudem wyraźnie nazywają ten następny, dla dwójki dzieci Czyżby autor nie zorientował się że pisze wciąż o tym samym wózku? Odpowiedz Link
bella-bloom6 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 11:49 hehe no wlasnie ona ma caly czas ten sam wozek, chyba tylko przy pierwszym na samym poczatku miala jakis inny z gondolą Odpowiedz Link
martuska1982 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 12:14 No ale gdyby ona tego "cudu nie znalazła" (bo piszą, że znalazła) to wy byście gucio o takim cudzie wiedziały. W końcu ona go znalazła. Odpowiedz Link
bella-bloom6 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 12:29 no jak to kto , na sejm poslanka no naprawde niegrzecznosc, ze nie wiesz ;0PPP Odpowiedz Link
martuska1982 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:31 Hahaha! No fakt, to już niemal celebrytka. Z tym, że troszkę chyba w tyle z "cudami techniki". Odpowiedz Link
sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:39 yyyy, że kto, ja tej pani nie znam, pierwsze o niej słyszę Odpowiedz Link
calineczka793 Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 13:41 Ja też mam ten cud techniki Mój mąż stwierdził, że ten wózek jest idealny pod każdym względem, więc do cudu mu faktycznie niedaleko Sylki, tak Vibe ma hamulec w rączce. Odpowiedz Link
sylki Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 14:02 a w którym miejscu ma hamulec, bo nie widze by ten model go miał? Odpowiedz Link
isabel_o Re: Cud techniki ;0P 06.05.12, 14:40 Sylki bo on ma ten hamulec po środku rączki od strony wózka (nie prowadzącego). Masz 3 fotki, z wciśniętym i wyciśniętym: fotoforum.gazeta.pl/zdjecie/3106622,2,1,IMG-20120506-143736.html Odpowiedz Link