Dodaj do ulubionych

Maxi Cosi Stella

28.10.15, 12:36
Hej, widziałyście już nowy wózek maxi cosi?
youtu.be/4g2GZhZIYG0
Podobają mi się optycznie wózki typu buzz, mura, więc i ten cieszy moje oko. Ładne kolory.
Nie mogę nigdzie znaleźć wymiarów siedziska, ale wydaje mi się stosunkowo małe...
A jakie są Wasze wrażenia?
Obserwuj wątek
    • annulka79 Re: Maxi Cosi Stella 28.10.15, 15:49
      Moje wrażenia? Mura z nieco odświeżonym siedziskiem wink

Podoba mi się bo wózki MC jakoś do mnie przemawiają wink Siedzisko wygląda na wysokie i chyba ma wkładkę redukcyjna dla młodszych dzieci.
    • lachkasia Re: Maxi Cosi Stella 10.05.16, 09:39
      Mamy mc stella. Wózeczek fajny, niezbyt ciężki, bardzo zwrotny, wręcz płynie i......typowo miejski. W teren się niestety absolutnie nie nadaje, wcale nie ma amortyzacji. Dobrze, ze gondola buja sie nieco i córeczka to lubi, bo telepie wózkiem okropnie. Używamy od dwóch miesięcy i jeśli chodzi o spacer po chodniczku to jest ok, jeśli jednak wybierzemy sie do lasu - wracam bardzo zmęczona. Póki co jeździmy jeszcze w gondoli. Spacerówka jest mikroskopijna i mam nadzieję, że córeczka teź będzie drobna i się do niej zmieści....
    • linkap_wawa Re: Maxi Cosi Stella 10.05.16, 10:15
      ło matko - to dziecko z filmu wyglada na jakies 8 miesiecy a juz sie w tej spacerowce ledwo miesci - na tym ujeciu jak ida po miescie, dziecko spi i siedzisko przodem do mamy - glowka juz przy koncu oparcia a nogi jakby wystaja... jakby byla zima i dziecko mialoby na sobie kombinezon to juz wogole umarl w butach.

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka