biedroneczka47 Re: Mistrz równowagi ;) 09.02.14, 21:24 czasem w tej pozycji jeszcze puszcza ogon luzem i wietrzy sobie co nieco ale wtedy zdjęć nie robię bo to już byłby akt Odpowiedz Link
hek_sa Re: Mistrz równowagi ;) 10.02.14, 11:06 Bo fizyka dostosowuje się do kotów Koty są jak Chuck Noris Odpowiedz Link
andy3458 Re: Mistrz równowagi ;) 10.02.14, 16:20 Koty są stworzeniami magicznymi. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Odpowiedz Link