Dodaj do ulubionych

Mistrz równowagi ;)

09.02.14, 17:37
https://fotoforum.gazeta.pl/photo/8/qj/rj/2auk/Xr4tvodm8JGyymTKVX.jpg
Obserwuj wątek
    • pi.asia Re: Mistrz równowagi ;) 09.02.14, 19:09
      PADŁAM big_grin
      • hanka20074 Re: Mistrz równowagi ;) 09.02.14, 20:32
        cyrkbig_grin
      • biedroneczka47 Re: Mistrz równowagi ;) 09.02.14, 21:24
        czasem w tej pozycji jeszcze puszcza ogon luzem i wietrzy sobie co nieco ale wtedy zdjęć nie robię bo to już byłby akt wink
        • niutaki Re: Mistrz równowagi ;) 09.02.14, 23:40
          cha cha zajebiaszcze zdjeciebig_grin
    • agazuchwa Re: Mistrz równowagi ;) 10.02.14, 07:05
      smile bo koty nie znają zasad fizykiwink
      • hek_sa Re: Mistrz równowagi ;) 10.02.14, 11:06
        Bo fizyka dostosowuje się do kotów wink Koty są jak Chuck Noris big_grin
    • andy3458 Re: Mistrz równowagi ;) 10.02.14, 16:20
      Koty są stworzeniami magicznymi. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka