Gość: Nowy klient Netii
IP: *.adsl.inetia.pl
08.09.10, 21:04
Jestem nowym klientem w Netii od 01.09 - przeszedłem z TP po wielu latach. Umowa podpisana na poczatku lipca, usługi włączone od 1 wrzesna - i nie dostałem routera przed uruchomieniem usług, do dzisiaj nadal.. Jestem lekceważony przez operatora, dalej nie wiem kiedy dostane routera.
Same problemy, gorzej niz Tepsie. Jak wiem to zabrakło im wiecej routerów i problem jest szerszy - tylko czemu oferują cos czego nie mają ? Pisze o tym aby przestrzec przed Netią i zainteresowac tym UKE . :(