Gość: Aneta
IP: *.dynamic.chello.pl
04.01.11, 15:14
We wrześniu szef zrobił na mnie cesję na telefon w erze i internet w orange, bo otworzyłam działalność. Niestety nie poszło mi zbyt dobrze i teraz jestem osobą bezrobotną, ale umowy niestety są zawarte do 2012 r. Czy jest jakiś sposób żeby zerwać z nimi umowę bez kary umownej. Niestać mnie poprostu na opłatę rachunków? Proszę o podpowiedź.