ebab 07.01.08, 19:13 można dołączyć ? jestem dziś drugi dzień na dieci. mam nadzieję wytrwać do końca , chociaż słaba wola , słaba .... na razie wytrzymuję . Jeszcze 11 dni :-) Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
f.l.y Re: puk , puk 07.01.08, 21:03 wytrzymasz :) musisz wytrzymać :) witaj, ja jestem 1 dzień na diecie....jest całkiem w porządku...;) Odpowiedz Link