07.01.08, 19:13
można dołączyć ?
jestem dziś drugi dzień na dieci. mam nadzieję wytrwać do końca ,
chociaż słaba wola , słaba .... na razie wytrzymuję . Jeszcze 11
dni :-)
Obserwuj wątek
    • f.l.y Re: puk , puk 07.01.08, 21:03
      wytrzymasz :)

      musisz wytrzymać :)

      witaj, ja jestem 1 dzień na diecie....jest całkiem w porządku...;)

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka