zwyczajowo dzisiaj wieczorem oddam się cyklowi 'Kocham kino' pr 2 tv, bo
dzisiaj film, którego kiedyś mocno szukałam - "Pillow Book", a zaraz potem
mariaż duńsko-szwedzki (też lubię to kino) "Mężczyzna za drzwiami"..
oczywiście nagram, bo wytrzymam tylko do północy..
przeglądnęłam jutrzejszy program tv - nie znalazłam nic dla siebie.../mam ok.
30stu programów w kablówce/ - pewnie uchwycę jakiś program wnętrzarski na tvn
style....
a co Wy byście polecili do obejrzenia...w tv, kinie, na dvd...
acha..w kinie to na Koterskiego się wybieram....tzn. na Adasia
Miauczyńskiego...