rotkaeppchen1
30.05.13, 13:52
Pomyslalam, ze skoro zaczynamy stanowic zgrana grupe, warto sie przedstawic i napisac troche o sobie. Co o tym sadzicie? Jezeli macie ochote, napiszcie pare slow, skad jestescie, co robicie, dlaczego "musicie" sie odchudzac i dlaczego akurat mb? Napiszcie co chcecie i ile chcecie, w koncu forum jest anonimowe a poza tym "nikt tu nikogo pod pistoletem nie zatrzymuje" i nie zmusza do zwierzen :-) Pozdrowienia :-)