lelek1
13.05.02, 07:53
Pani doktor,od okolo poltora miesiaca zaczelam stosowac diete bogata w warzywa
i owoce,pije duzo kefiru i jogurtu,ograniczylam tluszcz do minimum,jwm
ryby,troche drobiu i czuje sie po niej wspaniale,przy okazji osiagajac
wymarzona przeze mnie wage.problem jednak w tym,ze nie przepadam za
pieczywem,ryzem i kasza.najchetniej jadlabym same warzywa,nabial i
ryby,ewentualnie drob i jajka.przez ostatni tydzien z braku czasu jadlam bardzo
malo produktow weglowodanowych[jedna kromeczka chleba razowego dziennie] i
zaczelam sie obawiac czy nie robie sobie w ten sposob krzywdy.wiem o tym,ze
weglowodany powinny byc uwzglednione wkazdym posilku,ale bardzo prosze napisac
jakie moga byc skutki ich radykalnego ograniczenia.z gory dziekuje.