Dodaj do ulubionych

weglowodany

13.05.02, 07:53
Pani doktor,od okolo poltora miesiaca zaczelam stosowac diete bogata w warzywa
i owoce,pije duzo kefiru i jogurtu,ograniczylam tluszcz do minimum,jwm
ryby,troche drobiu i czuje sie po niej wspaniale,przy okazji osiagajac
wymarzona przeze mnie wage.problem jednak w tym,ze nie przepadam za
pieczywem,ryzem i kasza.najchetniej jadlabym same warzywa,nabial i
ryby,ewentualnie drob i jajka.przez ostatni tydzien z braku czasu jadlam bardzo
malo produktow weglowodanowych[jedna kromeczka chleba razowego dziennie] i
zaczelam sie obawiac czy nie robie sobie w ten sposob krzywdy.wiem o tym,ze
weglowodany powinny byc uwzglednione wkazdym posilku,ale bardzo prosze napisac
jakie moga byc skutki ich radykalnego ograniczenia.z gory dziekuje.
Obserwuj wątek
    • agnieszka.dobrowolska Re: weglowodany 14.05.02, 17:26
      Jedzac owoce i warzywa w kazdym posilku zasapakajasz zapotrzebowanie na weglowodany (glownie cukry
      proste)- tak wiec organizm otrzymuje cukry w pozywieniu. Jesli nie ma objawow oslabienie, zawrotow glowy,
      sennosci, zimna, to znaczy, ze organizm nie cierpi na niedobory.
      • olcia25 Re: weglowodany 15.05.02, 12:28
        jednym z rodzajow diety jest dieta niskoweglowodanowa. Mysle, ze w ten sposob
        wrecz pomagasz swojemu organizmowi zrzucic kilogramy. poczytaj sobie wypowiedzi
        na forum fitness

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka