Dodaj do ulubionych

😂😂😂

16.09.20, 23:42
Prokuratura wnioskuje o aresztowanie kontrolerów ze Smoleńska😂😭😂
Obserwuj wątek
    • pies.na.czarnych Re: 😂😂😂 17.09.20, 00:00
      Wniosek o tymczasowy areszt dla trzech kontrolerów pełniących 10 kwietnia 2010 roku służbę na rosyjskim lotnisku w Smoleńsku-Północ złożył do Sądu Rejonowego dla Warszawy-Mokotów zespół śledczy nr 1 w Prokuraturze Krajowej - poinformowała w środę wieczorem rzecznik Prokuratury Krajowej Ewa Bialik.

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka