Dodaj do ulubionych

Droga Lablafox,

06.02.08, 16:58
gdzie Cie nosi i czemu Cie nie ma, a jak jestes to na chwilke.
Osobiscie prtestuje przeciwko takiemu stanowi rzeczy!
Obserwuj wątek
    • mammaja Re: Droga Lablafox, 06.02.08, 18:37
      Protest podtrzymany i podpisany smile
      • lablafox Dziewczyny, przestańcie 06.02.08, 21:48
        aż mi sie głupio zrobiło.
        Dlaczego wpadam i wypadam - a no dlatego,że wiekszość czasu
        spędzanego w necie zabiera mi szkolenie, własnie przez gg i na innym
        forum moich dziewczyn, tak że potem to tylko wpadam tu do nas i
        czytam, ale mnie paluchy bolą od mówieniawink), więc nie piszę ,a
        czasami wydaje mi się,że nie mam nic ciekawego do powiedzenia.
        No i tyle.
        Ale zdanie mi się ukręciło - wielokrotnie złozone smile0

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka