fedorczyk4 06.02.08, 16:58 gdzie Cie nosi i czemu Cie nie ma, a jak jestes to na chwilke. Osobiscie prtestuje przeciwko takiemu stanowi rzeczy! Odpowiedz Link Obserwuj wątek Podgląd Opublikuj
lablafox Dziewczyny, przestańcie 06.02.08, 21:48 aż mi sie głupio zrobiło. Dlaczego wpadam i wypadam - a no dlatego,że wiekszość czasu spędzanego w necie zabiera mi szkolenie, własnie przez gg i na innym forum moich dziewczyn, tak że potem to tylko wpadam tu do nas i czytam, ale mnie paluchy bolą od mówienia), więc nie piszę ,a czasami wydaje mi się,że nie mam nic ciekawego do powiedzenia. No i tyle. Ale zdanie mi się ukręciło - wielokrotnie złozone 0 Odpowiedz Link