melanie Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 20:58 To sa swieczki dla zmarlych dzieci. Boze, jak to mozliwe, dlaczego na to pozwoliles? Odpowiedz Link
3axap Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 21:25 przepraszam, nie wiedzialem o takim wizerunku zaloby Odpowiedz Link
qubraq Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 23:02 (*) A to moja, za wszystkich, których tam Pan powołał przed Swój Majestat... Tydzień temu zapaliłem trzy takie w cerkwii obronnej w Supraślu ale świata przez to nie uratowałem od tragedii jak widać... Może światełko ze znicza, który postawiliśmy na Belwederskiej zaniesie niemą pieśń do Pana... Hospody pomyłuj A. Odpowiedz Link
stary.prochazka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 01:13 [*] za dzieciaki.Cholerny świat. Odpowiedz Link
joopiterka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 08:22 ['][']['][']['][']['][']['][']['] Odpowiedz Link
edeka5 Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 09:04 [']['][']['][']['][']['][']['] Odpowiedz Link
qubraq Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 21:29 ...i dziś jeszcze 322x [']['][']['][']['][']['][']['][']['] Odpowiedz Link
yigor Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 14:25 [']['][']['][']['][']['][']['][']['] Rowniez za tych, ktorzy za cene wlasnego zycia ocalili ponad polowe skazanych na smierc. Odpowiedz Link
mamania Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 20:44 [']['][']['][']['][']['][']['][']['] Odpowiedz Link
demka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 21:39 [']['][']['][']['][']['][']['][']['] brak mi słów na to wszystko.... Odpowiedz Link
nitka3 Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 06.09.04, 10:03 I MNIE.Byłam akurat w Berlinie,przed rosyjska ambasada mnostwo kwiatów...i mnostwo zabawek dla dzieci.....zapalone też swieczki.Ale widok tych zabawek...przyznaje, łzy miałam w gardle. Odpowiedz Link
fanta-girl Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 06.09.04, 11:25 [']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['] Odpowiedz Link
color Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 07.09.04, 12:42 ... i ja postoję chwilke zadumany... Odpowiedz Link
melanie Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 19.09.04, 11:24 (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*) Dla Matki, ktora popelnila samobojstwo po opoznaniu swojego dziecka wsrod spalonych zwlok Odpowiedz Link