Dodaj do ulubionych

['][']['][']['][']['][']['][']['][']

03.09.04, 18:35
[']['][']['][']['][']['][']
Obserwuj wątek
    • melanie Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 20:02
      [*]
      Placze
    • 3axap Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 20:50
      w jakim to jezyku? smile
      • melanie Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 20:58
        To sa swieczki dla zmarlych dzieci. Boze, jak to mozliwe, dlaczego na to
        pozwoliles?
        • 3axap Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 21:25
          przepraszam, nie wiedzialem o takim wizerunku zaloby
    • mala-muu Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 21:55
      ja też... [*]
    • qubraq Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 03.09.04, 23:02
      (*) A to moja, za wszystkich, których tam Pan powołał przed Swój Majestat...
      Tydzień temu zapaliłem trzy takie w cerkwii obronnej w Supraślu ale świata
      przez to nie uratowałem od tragedii jak widać... Może światełko ze znicza,
      który postawiliśmy na Belwederskiej zaniesie niemą pieśń do Pana...
      Hospody pomyłuj
      A.
      • stary.prochazka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 01:13
        [*]
        za dzieciaki.Cholerny świat.
    • joopiterka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 08:22
      [']['][']['][']['][']['][']['][']
      • edeka5 Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 09:04
        ['][']['][']['][']['][']['][']
        • kontrkultura [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 17:09

    • qubraq Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 04.09.04, 21:29
      ...i dziś jeszcze 322x ['][']['][']['][']['][']['][']['][']
    • yigor Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 14:25
      ['][']['][']['][']['][']['][']['][']
      Rowniez za tych, ktorzy za cene wlasnego zycia ocalili ponad polowe skazanych
      na smierc.
    • mamania Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 20:44
      ['][']['][']['][']['][']['][']['][']

    • demka Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 05.09.04, 21:39
      ['][']['][']['][']['][']['][']['][']
      brak mi słów na to wszystko....
      • nitka3 Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 06.09.04, 10:03
        I MNIE.Byłam akurat w Berlinie,przed rosyjska ambasada mnostwo kwiatów...i
        mnostwo zabawek dla dzieci.....zapalone też swieczki.Ale widok tych
        zabawek...przyznaje, łzy miałam w gardle.
    • fanta-girl Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 06.09.04, 11:25


      ['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']['][']

    • color Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 07.09.04, 12:42
      ... i ja postoję chwilke zadumany...
    • melanie Re: [']['][']['][']['][']['][']['][']['] 19.09.04, 11:24
      (*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)(*)
      Dla Matki, ktora popelnila samobojstwo po opoznaniu swojego dziecka wsrod
      spalonych zwlok

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się


Nakarm Pajacyka