Dodaj do ulubionych

Szaszłyki

IP: *.dynamic.chello.pl 04.03.11, 14:22
Od lat miałam rożen elektryczny w którym piekłam szaszłyki/ taki wielkości kuchenki mikrofalowej/. Ostatnio odmówił współpracy. Szukam podobnego i nie bardzo mogę znaleźć. Może ktoś mi doradzi gdzie szukać? Te które znalazłam mają uchwyt do kurczaków, ale nie mają tych "patyczków" do nabijania szaszłyków.
Obserwuj wątek
    • ania_m66 Re: Szaszłyki 04.03.11, 17:33
      na allegro allegro.pl/rozno-szaszlyki-pionowe-jedyne-takie-na-allegro-i1471107982.html
      znam ustrojstwo, mam takie w rodzinie od lat, wiec z calego serca moge polecic. sprzedawcy urzadzenia polecam slownik ortograficzny jez. polskiego btw :)
      koniecznie przeczytaj opis, rozwesela na dluzsza chwile.
        • ania_m66 Re: Szaszłyki 05.03.11, 14:45
          jak boga kocha, lepszego urzadzenia do pieczenia szaszlykow nie dostaniesz. wszystkie inne rozna obrotowe w mini piecykach sie przy tym chowaja.
          na dokladnie takiej samej zasadzie funkcjonuja rozna profesjonalne do szaszlykow i kebabow.
          mozliwe, ze ustrojstwo wyglada "niecywilizowanie" ale lepszej opcji nie ma. uzywamy go ponad 30 lat (20 lat jedno, nastepne od 10) i naprawde wiem co pisze.
          my robimy na nim wylacznie szaszlyki z poledwicy wolowej (plus cebula i boczek). po dokladnie 8,5 min od startu urzadzenia masz wspaniale w srodku dobrze medium. well done po 11,5, choc pewnie zalezy od grubosci kawalkow miesa. z kurczakiem i wolowina nie mam doswiadczenia. mielone w dlugich walkach spada, wiec jesli, to tylko male kuleczki na przemian z warzywami.
Inne wątki na temat:

Nie pamiętasz hasła

lub ?

Nie masz jeszcze konta? Zarejestruj się

Nakarm Pajacyka