misiekxx
16.05.05, 16:05
Mam termin na 19.05 ale żadnych oznak zbliżającego się porodu - zdaniem
lekarza prowadzącego ze względu na ułożenie pośladkowe musi byc cesarka, czy
pomimo tego, że nie mam oznak porodu mam sie zgłosić do szpitala w dniu
planowanego porodu czy jak coś zacznie się dziać?
Poradźcie proszę.