typson
08.02.05, 15:12
>>Poszedl maly Jasio do cyrku i tak sie zlozylo, ze musial usiasc w
>
>> pierwszym
>
>>> > rzedzie. Rozpoczal sie wystep i na arene wychodzi Klaun Szyderca.
>
>> Podchodzi
>
>>> > do Jasia i pyta:
>>> > - Jak masz na imie?
>>> > - Jasiu.
>>> > - A wiec Jasiu, czy ty jestes glowa krowy?
>>> > - Nie.
>>> > - A czy ty jestes tulowiem krowy?
>>> > - Nie.
>>> > - A wiec Jasiu, ty jestes dupa wolowa HAHAHA! (zasmial sie szyderczo
Klaun
>>> > Szyderca). Smutny Jasio wrocil do domu, opowiedzial wszystko tacie, na
co
>>> > ten mu
>>> > mowi:
>>> > - Jasiu, jutro tez pojdziesz do cyrku.
>>> > - Ale jak to? Do cyrku? A Klaun Szyderca? Znowu bedzie sie smial.
>>> > - Nie martw sie Jasiu, tym razem pojdzie z toba Wujek Staszek Mistrz
>
>> Cietej
>
>>> > Riposty. No i tak sie stalo. Nastepnego dnia poszli Jas i Wujek Staszek
>>> > Mistrz Cietej Riposty do cyrku, usiedli w pierwszym rzedzie i czekaja na
>>> > wystep Klauna Szydercy. Wychodzi wiec Klaun Szyderca na arene i zaczyna
>
>> swoj
>
>>> > znany wystep. Podchodzi do Jasia pyta:
>>> > - Jasiu, czy ty jestes glowa krowy?
>>> > Na co Wujek Staszek Mistrz Cietej Riposty:
>>> > - Spierdalaj!